Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akad itt olyan tündéri lányka...

Akad itt olyan tündéri lányka aki ápolgatna egy vadidegen lábadozót?

Figyelt kérdés

A minap focimeccsem volt, kiment a bokám és meghúzódott a vádlim, de legalább nyertünk. Éppen ez miatt szükségem volna egy szép, dúsgazdag, okos és kedves lányra, aki akár virtuálisan is, de nyaldossa a sebeimet.

Na már most le szeretném szögezni, hogy akármennyire is vonzó leszek majd, miután megismersz, kizárólag munka kapcsolatról lehet szó, semmi érzelem, semmi könyörgés, ha meggyógyulok vége a románcnak.

Amit nyújtani tudok a segítségért, az egy hálás fickó. Tudom nem sok, de adni jobb, mint kapni, és legalább őszinte vagyok.

Várom a jelentkezőket sok-sok szeretettel.


2020. szept. 28. 21:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Számítottam a hatalmas népszerűségre, de eddig az a felhasználó nyerte el leginkább a tetszésem, akinek a kommentjét bár törölték, de még így is biztosan szilánkosra törné a fejem. Aki túl szeretné szárnyalni, vagy egyéb infóra vágyik rólam, az privátban keressen.
2020. szept. 29. 13:29
 12/13 anonim válasza:
🤦‍♀️
2020. szept. 29. 13:32
 13/13 anonim válasza:
hány éves vagy?
2020. szept. 29. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!