Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18 éves vagyok és még nem...

18 éves vagyok és még nem volt barátom és nem is csókoloztam ez nagyon ciki a mai világba? Igaz válogatós típus ritkán járok el bulizni vagy bárhová meg csendes visszahúzódó Vagyok. Még valakik van ilyen helyzetben mint én?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 20:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Én is 18 vagyok, és még nem volt senkim. Mindig volt valaki, aki tetszett, de sajnos viszonzatlan volt mind. Most meg itt a korona, szóval egy ideig még nem is lesz senkim. Nagyon cikinek tartottam, mert mindenki, szó szerint mindenki szerzett magának valakit a gimiben. Most, hogy vége a giminek és jött az egyetem, több olyan lánnyal is megismerkedtem, akik hasonló helyzetben vannak, mint én, plusz gyakorin is sok ilyen kérdést olvastam, szóval valamennyire megnyugodtam, hogy nem vagyok elkésve vagy valami :D te se aggódj, a lényeg, hogy ne akard görcsösen, ne ezen járjon mindig az eszed, hogy hú de ciki (tapasztalatból mondom, hogy nagyon káros :( ). (18/L)
2021. jan. 26. 11:48
 12/12 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele, annyi különbséggel, hogy 17 leszek
2021. febr. 11. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!