Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gáz hogy (alig) 25...

Mennyire gáz hogy (alig) 25 éves srác létemre nincs nőm, és nem is igen volt?

Figyelt kérdés

Régen volt pár komoly kapcsolatom. Kettőnél az összeköltöhés is szóba került, de végül szakítás lett.


Igaz, nálam magasan van a léc, mert alap nálam, hogy a hölgynek legyen érdeklődési köre, lehessen vele beszélgetni, ehhez képest sok próbálkozásomnál kiderül, hogy az ellenkező nemmel egy tőmondatot sem lehet beszélni.


25egyetemista



2020. nov. 4. 20:34
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ezek a nők másra sem jók, csak töltőállomásnak. Használd is arra őket.
2020. nov. 5. 07:17
 12/17 anonim válasza:
Én most 79 vagyok, de még egy csajom se volt. Sajnos:(:(:(
2020. nov. 5. 08:32
 13/17 anonim válasza:
Bárcsak lehetne itt is értékelni a válaszokat... Néhányra ráférne a piros gomb.
2020. nov. 5. 15:39
 14/17 anonim válasza:
Nektek nem is való barátnő ha ilyeneket írok. Ne is legyen én azt kívánom.
2020. nov. 6. 15:53
 15/17 anonim válasza:

Én még tetszeni sem tetszettem senkinek. Párom persze nem volt 😅


Ez van 🤷


20F

2020. nov. 6. 21:41
 16/17 anonim válasza:

Nekem lehetett volna barátnőm, több csajról is kiderült utólag hogy tetszettem nekik, de én csak a tanulásra koncentráltam.


Meg manapság hogyan lehet ismerkedni? Online a sok csaj leáltalánosítja a saját nemét azzal hogy csak szexelni akar, hosszútávra társkeresőoldalon már nem is lehet párt találni.


A normális, értelmes nők meg nincsenek fenn ezeken az oldalakon, mert vagy kapcsolatban vannak, vagy szimplán van fontosabb dolguk.


Most 22 éves vagyok, az hogy nem volt barátnőm egyrészt a családi háttérnek köszönetem, mivel még saját szobám sincs, így nincs is hely ahova behivhatnék bármilyen csajt. Én most fogok msc-re menni, remélhetőleg a kollégiumban találok egy értelmes, szép barátnőt akivel tervezetek hosszútávra.

2021. ápr. 24. 11:34
 17/17 anonim válasza:
A leírásból az jön le, hogy igenis volt már. Akkor meg ne sírj, én 27 vagyok és nekem még tényleg sosem volt. És veled ellentétben nekem diplomám se lesz soha. Lesz majd jó fizetésed, ragadnak a nők. Vagy ha nem is, legalább lesz pénzed rosszlányokra. Nekem keményen kell spórolni, hogy néha eltudjak menni egy örömlányhoz.
2021. ápr. 24. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!