Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elkezdtem beszelgetni egy...

Elkezdtem beszelgetni egy ferfivel online es telefonon, de sosem kerdez vissza, ez lehet e a szemelyisege miatt?

Figyelt kérdés
En 3 eve vagyok egyedul.Az evek alatt voltak akik ramirtak, ismerkedni akartak, de en valtozo okoknal fogva, nem valaszoltam senkinek.De ez az illeto mas.Szamomra teljesen megfelelo, kedvelem is, mar az 5. napja beszelgetunk, irunk egymasnak.O is nagyon beszedes beallitottsagu, en is.De tiszteletbol en mindig vegighallgatom akkor is ha az a tema egyaltalan nem erdekel.Sokszor kerdezek tole dolgokat, hogy masra tereljem a szot, de o sosem kerdez vissza. irasban nem gaz, elmondom amit akarok, reagal ra, de sosem kerdez semmit rolam.Nem tudom, hogy ez a szemelyisege miatt van, vagy nem erdeklem annyira. Az o horoszkopja szuz, en merleg vagyok.O 38, en 35 eves vok. Arra lennek kivancsi, hogy igy megeri e vele talakoznom, vagy inkabb hagyjam.Mert tenyleg szimpatikus, de nem akarok ugy belehabarodni, hogy aztan csalodas legyen belole. Tehat o ilyen szemelyiseg, vagy az kizart?
2020. nov. 10. 20:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
Férfitől tök természetes az, hogy egy nő csak akkor lesz érdekesebb neki, ha már megvan a kölcsönös testi vonzalom. Találkozzál vele, aztán majd meglátod, hogy mit akarsz tőle és ő mit akar tőled.
2020. nov. 11. 10:42
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, az elso randi idopontja mar le van fixxalva. 🙂 Addig meg 12 nap. Alig varom. Remelem jol fog sikeruli! 🤞
2020. nov. 11. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!