Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak én érzem bunkóságnak?

Csak én érzem bunkóságnak?

Figyelt kérdés

Ma volt a 20. vezetés órám és eddig 5000 Ft/óra volt a díj, azonban az autósiskola megemelte a tandíjat egy ezressel (október 1-től), ami azt jelenti, hogy a következő tíz órám már nyilván 6000 Ft/óra áron lesz, valamint még a 19-20. órát (ami egyébként már ki volt fizetve, de október 1 után volt) ki kell egészítenem 2000 Forinttal. Nagy bunkóságnak érzem ezt az autósiskola részéről, mert a) én nem ilyen feltételekkel kezdtem el a tanulást, b) azt a már kifizetett 10 órát miért nem lehetett már úgy hagyni (vagyis egészen pontosan kettőt), c) semmi hivatalos tájékoztatás, d) zsákutca, mert emiatt ki fog átmenni másik iskolához, hogy újabb hónapokat várjon oktatóra, megszokja a stílusát, az autót és egyebek.

Akarok a jogsit. Tudom, hogy csak egyszer kell megcsinálni, de ez így nem egy elegáns megoldás.



2020. okt. 9. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerződésben mi áll? Nincs rögzítve az ár?
2020. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ideig jártam vezetni, az én oktatóm is emelt közben. Viszont én ugyanannyival mentem végig mint az elején. Nem tudom, hogy ez szabályos e nálad. Elég érdekes, mert nem erre szerződtél.
2020. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs szerződésem az autósiskolával. 10 óránként kell fizetni a díjat.
2020. okt. 9. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami alapján azért csak fizetsz. Ha vagy olyan hüje, hogy nincs írás arról, hogy milyen összegért milyen szolgáltatást veszel igénybe, akkor meg is érdemled.

Ez a baj az egész országgal, mindenki legyint, hogy jaj nem kell papír, jaj minek írni, minek bonyolítani, aztán ha a lőcs rosszabbik felén találja magát akkor meg a világon mindenki más menjen a csipába - pedig egyedül ő a felelős.

2020. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Feltételezem, hogy te sem gondolod komolyan, hogy a farok csóválja a kutyát. Én veszem igénybe a szolgáltatásukat, ha nem állítanak ki szerződést, akkor hiába vergődök. Ez is csak olyan magyarosan van.
2020. okt. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!