Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért ekkora f*sz...

Tinderen miért ekkora f*sz sok ember?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány elvárja hogy a srác írjon először amivel nincs is semmi baj de ha már írok nekik matchelés után akkor mi a retkes f*szért nem válaszolnak rá semmit? (Normális szövegekkel szoktam kezdeni, nem szia mizu-val és nem is egyből ágyba hívom őket) Ez sajnos egy tömeges jelenség... Mondjuk 10 matchből 8 ember vissza se ír és őszintén nem értem. Azt vettem észre hogy a legtöbb ember nem veszi komolyan ami nem is lenne feltétlenül baj de így azokat szivatja akik normálisan szeretnék használni ezt az appot.

Útóirat: Nem szeretnék általánosítani, tudom hogy sok lány nem csinálja ezt és nem is szeretném csak a lányokra kihegyezni a dolgot mert azt is tudom hogy srácok között is rengeteg a paraszt de én ezt az oldalt látom csak.



2020. nov. 16. 17:45
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

#20 - Nálad valami nagyon félrement. Nem csak a sorozatgyilkosok pszichopaták. Vannak teljesen normálisnak tűnő emberek is akik pszichopaták. Pl, nem képesek érezni az érzelmeket, empátiát, beleérezni a másik ember helyébe magukat, csak értik az érzelmek működését és azt, hogy ez a többi embernek fontos. Ezáltal a többi embert képesek manipulálni.


Aki egy másfél napos chat után nekiáll nyomozni egy másik ember után a neten, azzal szerintem is van valami gond.

2021. máj. 1. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!