Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért ekkora f*sz...

Tinderen miért ekkora f*sz sok ember?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány elvárja hogy a srác írjon először amivel nincs is semmi baj de ha már írok nekik matchelés után akkor mi a retkes f*szért nem válaszolnak rá semmit? (Normális szövegekkel szoktam kezdeni, nem szia mizu-val és nem is egyből ágyba hívom őket) Ez sajnos egy tömeges jelenség... Mondjuk 10 matchből 8 ember vissza se ír és őszintén nem értem. Azt vettem észre hogy a legtöbb ember nem veszi komolyan ami nem is lenne feltétlenül baj de így azokat szivatja akik normálisan szeretnék használni ezt az appot.

Útóirat: Nem szeretnék általánosítani, tudom hogy sok lány nem csinálja ezt és nem is szeretném csak a lányokra kihegyezni a dolgot mert azt is tudom hogy srácok között is rengeteg a paraszt de én ezt az oldalt látom csak.



2020. nov. 16. 17:45
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Srácok! Mondok jobbat: egy ideje divat lett kitenni insta címet. Gondolnád azért, hogy ott vedd fel a "kedves" lánykákkal a kapcsolatot, ha esetleg a tinder üzletre (ne legyen sok match) optimalizált algoritmusa nem hozna össze titeket.

Na a csúcs, amikor írsz instán 1 db normális üzenetet, ami talán még humoros is, egy látszólag teljesen értelmes kedves "hölgynek" és az válaszként letilt. :D Eskü, nincs semmi extrém se profilomon, se bennem, viszont szomorúság az van, hogy sok nő már fiatalon ilyen pszichés problémákkal küzd. :(


Offline vajon hogyan viselkednek az ilyenek és ők mit várnak el másoktól, a férfiaktól?

2020. nov. 24. 00:24
 12/21 anonim válasza:

11-es, egy kéretlen üzenetre mégis milyen választ vársz?

Én is tiltottam már le instán sőt linkedin-en ismerkedőket mert megítélésem szerint tolakodóak vagy túlzottan jópofáskodóak voltak és nem értettem mit akarnak. Vagy számomra ijesztőek voltak.

Lehet, hogy te azt hiszed humoros vagy, vagy jópofa. De lehet, hogy a lánynak ez már tolakodó és sok.

Konkrét példát mondok miért zártam rövidre egy palit a Tinderről.

Matcheltünk hétfőn, kedden chatelés, kezdett érdekelni, szerdán dolgom volt, előre megbeszélt találkozó a barátnőmmel nem akkor találtam ki.

Pali annyira erőltette a találkozót (1,5 nap chatelés után), hogy beleegyeztem, hogy összefussunk mielőtt a barátnőmhöz átmegyek.

Erre odajött a lakóhelyemre kocsival! Pont lent voltunk a fiammal sétálni, erre odajön és leszólít! A ház előtt beszélgettünk, majd rágyújtott a fiam és az orrom előtt, pedig az adatlapomon is kint volt hogy ki nem állhatom a dohányzást és beszéltünk is róla, hogy nekem ez nagyon nem jön be! Hát egy első randit pont nem így képzelek el.

Szóval megkértem, hogy hanyagoljon, de nem mondtam el neki miért. A viselkedése tolakodó volt, figyelmetlen és full önző. De ha ezeket elmondtam volna neki akkor megsértem, azt meg nem akartam. Szóval inkább nem írtam neki vissza és igen vállaltam, hogy úgy fog rám gondolni ahogy te most, pszichés picha aki nem tudja mit akar.

De igen, nagyobbrészt tudjuk mit akarunk és azt is mit/kit nem. Olyan embert aki oda se figyel ránk, aki szarik bele abba, hogy nekünk mi nem tetszik és tolakodó, sok, fingja nincs a minimális tiszteletről, na olyat biztos nem.

2020. nov. 24. 09:56
 13/21 anonim válasza:

Nem tudom itt miért nem lehet %-olni. Az utolsóval totálisan egyet értek. Nem tinderezek, de az ilyen bunkókkal máshogy nem lehet. Én is pattintottam már le srácot azért, mert erőltette a randit (ottalvósat, fele-fele fizetéssel - meg se kérdezte, hogy szeretném-e 😏)

Mindenesetre amit a 11-es írt az nem tűnik gáznak, szerintem ott a lány nem volt fair.

2020. nov. 24. 14:16
 14/21 anonim válasza:

Kedves 12-es!


Te totálisan nem értetted meg a lényegét annak amit írtam. :D Hol van itt a kéretlen üzenet??? Ha elmész egy buliba és normálisan leszólítanak, akkor Te se szó se beszéd egyből pofán vágod?


A történeted köszönőviszonyban sincs az általam leírtakkal, a kettő közé semmilyen párhuzamot nem lehet vonni.


Emellett kétlem, hogy bármi tolakodó lett volna egy olyan első üzenetben, ahol még kiindulásként azt is leírom, honnan van a címe + utána humoros formában valami beszélgetésindítót és nem, nem szexuális tartalmút! :D

2020. nov. 24. 17:01
 15/21 anonim válasza:

14-es - amiről TE úgy gondolod hogy kedves és normális, az MÁSNAK esetleg sok LEHET, értem????


Amiről én írtam, nos ott is a pali úgy gondolta, hogy ő a főnyeremény, a full korrekt és normális, A FÉRFI. Hát szerintem meg sok volt, tolakodó, figyelmetlen és önző.


Világos?!

Az internetes társkeresés során totál mindegy mit hiszel magadról meg arról amit csinálsz!

2020. nov. 24. 19:43
 16/21 anonim válasza:
12-es példája elég merész és én kérek elnézést az ilyen "férfiak" nevébe. De nem szabad figyelmen kívülni azt se, hogy mindig, ismétlem MINDIG a nő választ és dönt. (kivéve amikor megerőszakolja egy férfi, mert akkor nyilván a nő ellenkezik és nem akarja és tudja is a férfi csak épp figyelmen kívül hagyja) Kérdem én. Ez a férfi aki így odaállított és cigarettázott is stb. bejött neked 12-es? És a kérdésre meg is van a válasz hogy igen. Mert ha nem jött volna be akkor ugyebár 1.: nem chateltél volna vele, sőt talán válaszra se méltattad volna 2.: ha chateltél volna is vele akkor is leszűrted volna a beszélgetésből hogy milyen is a pali 3.: erőltetheti akármennyire a találkozót de amíg van 2 kezed addig nemet tudsz írni neki, viszont bejött neked így belementél. 4.: nem elég hogy belementél de még a lakóhelyedet is megadtad neki tehát valószínűleg nagyon macsó pali lehetett és nagyon bejött neked 5.: kiderült hogy akkora macsó hogy nem érdekli őt az hogy Te nem szereted a cigiseket és nem viseled el a közeledben a cigit. Viszont ezt kideríthetted volna akkor is ha nem mész bele a találkába és beszélsz erről vele hogy hajlandó-e lemondani a cigiről a Te társaságod mellett és a Te társaságodért. Igaz hogy tolakodó volt és önző, de hogy nem vetted ezt észre a képeiből? Vagy az írásából és a vele való beszélgetésből? Elmondhattál volna neki bármit akár és bármilyen hangnemben. Ez is téves elképzelés hogy "ha ezeket elmondtam volna neki akkor megsértem, azt meg nem akartam." Tehát Te feláldoznád magad és a Te jóérzésed, csakhogy ő jól érezze magát? És ha így van, úgy miért okolód mégis őt azért, mert Te feláldoztad magad? Nem gondolna senki úgy rád, ha leírod a véleményed. Mindig több gondot okoz ha valaki magában tartja a gondolatait, mintha közli azt az adott illetővel. Aki meg felhúzza magát rajta az így járt, nem a Te hibád mások reakciója a Te véleményedre. De az a Te hibád ha nem tudod, vagy épp nem mered/akarod közölni a véleményed mert félsz annak végkimenetelétől.
2020. dec. 5. 16:23
 17/21 anonim válasza:

16/16 - 12-es vagyok.

Eléggé félreértetted amit írtam.


Válaszok:

Ez a férfi aki így odaállított és cigarettázott is stb. bejött neked 12-es?

Előbb volt a másfél nap chatelés és csak érdekesnek találtam. Amikor viszont odajött a lakóhelyemre kérdezés nélkül és anélkül, hogy megadtam neki a címem, ijesztő volt. A teljes nevem a Viber alapján látta, az alapján meg kiderítette. Vállalkozó vagyok, a céges weboldalamon fent van a címem egy része (nem a teljes). Ez hátborzongató, hogy nyomozott utánam, innentől kezdve egyáltalán nem érdekelt, nem jött be, több mindenben is hazudott az adatlapján, mellesleg a beszélgetést azzal kezdte, hogy a volt nejéről beszélt.

Még aznap megírtam neki, hogy bocs nem egymást keressük és ennyi. Többet nem válaszoltam neki, tehát nem jött be, nem adtam meg neki a címem hanem KINYOMOZTA!

Tehát nagyon kiforgattad a sztorit, olyan feltételezésekbe mentél bele ami eléggé provokatív és manipulatív.


Amúgy meg elmúltam 40. Nem fogok idiótákkal vitatkozni, se pszichopatákkal időt tölteni. Keress mást akit provokálhatsz.

2021. ápr. 16. 15:31
 18/21 anonim válasza:
16-os vagyok. Ezesetben elnézést a téves feltételezéseimért. Viszont akármennyire is bizarrnak tűnhet, vagy hátborzongatónak, hogy valaki "kinyomoz" valamit rólad vagy másról, manapság nem olyan nehéz dolog ez, mint amilyennek egyesek, vagy épp Te képzeled. És ha nem nehéz, úgy nem is bizarr, mert ha valakinek bejössz, miért lenne bizarr az hogy rád keres és kutakodik veled kapcsolatban? Pláne ha egy társkereső appon is fent voltál/vagy? A bizarr nem az hogy kutakodott utánad és ezekszerint meg is talált téged és a címed, inkább az hogy ezt kihasználta és "csak azért is" alapon rád hajtott és felkeresett és meg is talált téged. Tudod manapság inkább azzal viccelődnek, hogy "akinek nincs facebook profilja az nem létező ember, az tuti titkol valamit és pszichopata sorozatgyilkos". Ha viszont van facebook-od, vagy akár viber-ed amin a valódi nevedet rakod ki névnek és teljes nevet, úgy bizony elég azt a nevet google-be beírni, pláne még ha van is céges oldal amin kint van a neved és kidobja egyből bárkinek találatnak. Ezért kéne óvatosabbnak lenned és vagy ne add meg a viber-ed, vagy a telefonszámod valakinek, vagy ha már megadod a számod, akkor legalább Viber-en ne a valódi teljes neved legyen kint névnek hanem egy 1 szavas becenév amire ha rákeres nem fog találni semmit.
2021. ápr. 21. 14:11
 19/21 anonim válasza:

#18-as

Hagyjuk már légyszíves a kioktatást, 12-es vagyok.

Nem a teljes címem volt megadva a céges honlapon, nem vagyok ostoba. Azóta persze már levettem a Vibert meg utálom, azóta töröltem is. A Facebook-om sem nyilvános (keresőben meg sem jelenik) és az Instám sem. Több social média profilom meg nincs, nem is lesz.


Ettől függetlenül azt mondom, hogy az a tény, hogy a s.ggfej "nyomozott" utánam hátborzongató és ne mentsünk már ezt a viselkedést azzal, hogy "dehátahülyepicsájamérasajátnevénviberezik".


Nem csak a Tinderen de a legtöbb társkeresőn pszichopaták vannak akik az alap viselkedési szabályokkal nincsenek tisztában!

Úgy látom te sem!

2021. ápr. 22. 16:55
 20/21 anonim válasza:
Hát ha mindenki pszichopata aki rákeres a nevedre, vagy elkezd "nyomozni" utánad, akkor valóban elég sok pszihopata létezik. De sajnos, vagy sem, az nem itt kezdődik. Ez pusztán érdeklődés és lehet hogy annak egy kicsit túltolt formája. De nehogymár egy sorozatgyilkos pszichopatához hasonlíts mindenkit aki teszem azt nem annyira nagyképű és egoista, hogy ha tehetné se keresne rá éppen a kiszemeltjére, mert mondjuk szarik bele...
2021. ápr. 30. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!