Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vörös/szeplős lányok! Ismerked...

Vörös/szeplős lányok! Ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a természetes vörös, szőke vagy kese hajszín, kiváltképp ha szeplők és hófehér bőr is társul hozzá. Szívesen ismerkednék veled, ha bármely kombináció érvényes rád. Priviben várok válaszokat elsősorban.

2020. nov. 21. 16:32
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

A 16 éves lány vagyok és ha a 6oskát nekem céloztad,kapd be

De bocs hogy nem az apám korú fószerekre bukom. Biztos fáj az igazság, de azért nem kell itt bunkózni.

2020. nov. 22. 19:24
 12/31 A kérdező kommentje:
Kopjon le mindenki, akihez nem szól a kérdés, fogyatékosok! Ez ismerkedő/társkereső kategória!!! Ennyire nincs más dolgotok?? Segítsetek anyunak a konyhában, vagy apunak fát vágni! Tűnés!
2020. nov. 22. 20:26
 13/31 anonim válasza:

Ha névtelenül kiirsz egy kérdést, nem értem mit háborodsz fel azon ha negatív negjegyzéselet kapsz SZINTÉN névtelen emberektől. Ha ezeket figyelmen kívül hagynád, értelmesebbnek tunnel.

De aki így próbál ismerkedni, spec.igényekkel, magárol semmi infóval, az nagyon gyászos fazon lehet. Nem csak h TE vagy a fogyatékos, több téren is, hanem még az is aki erre a "hírdetésre" jelentkezik.

2021. jan. 2. 19:30
 14/31 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. ápr. 7. 13:23
 15/31 anonim válasza:
Vörös hajam, fehér bőröm, és zöld szemem van, plusz bízok annyira magamban, hogy találok olyasvalakire, aki nem csak ezek miatt kíváncsi rám, hanem mondjuk egy közös hobbi, vagy világlátás miatt
2021. máj. 7. 11:21
 16/31 anonim válasza:

Gyerekek, ezt annyira nem értem.

Miért kell azt lekostólni sorozatban, aki leirta, hogy milyen külsőben az esete ?

Higgyétek el, a lányok is le tudják (nák) irni, milyen az ő esetük külsőben.

És akárhonnan nézzük a világot, mindenkinél az első 5 mp-ben a külső számít. Vagyis meglátsz valakit és 2 eset van :

1. Annyira taszit a megjelenése, hogy már nem is kezd el érdekelni, vajon milyen ember is ő, el nem tudnád képzelni, hogy hozzád érjen bármikor-bárhogy.

2. Nem ázik el a lány bugyija ugyan, de nem érez taszitást, igy elkezdenek beszélgetni és attól hogy milyen az ember mentalitása-gesztusai-beszéd-életstilusa, elkezd vonzóvá válni a lánynak.


És ennyi.

Pl. engem csakis a 45kg körüli falatpopsik vonzanak, kihangsúlyoznám, hogy külsőben. Ettől még lehet hogy annyira taszit a lány 10 perc együttlét után, hogy fel se állna rá.

De ettől függetlenül én is célirányosan ilyen alkatút keresek CSAK.

2021. jún. 6. 09:51
 17/31 anonim válasza:

#16: Mert ebben a kategóriában ez a divat. Ha valaki egyáltalán meg meri említeni, hogy milyen külsőre az ideálja, az már egyből egy ócska primitív felszínes barom. Persze, ezt olyan stílusban képesek kifejteni, ami művészi szintre emeli a bunkóságot.

Ironikus, hogy pár kategóriával lejjebb meg teljesen jogosan szakítóok, ha valaki 5 kilót hízik. (És sajnos a való életben is inkább ez a jellemzőbb hozzáállás.) Nem oda kéne talán menni osztani az észt? Mert talán arra tényleg rá lehet fogni a felszínességet. Arra, hogy valakinek van egy ideálja, arra már nehezebb.

Ja, persze, értem én, itt anélkül lehez gyűlölködni, hogy masszívan lepontoznának.

Sajnos az a baj, hogy ezek miatt a tahók miatt használhatatlan ez a kategória. Frusztrált debilek játszótere ez, semmi más.


Nem mellékesen: azért ahhoz is elég alacsony intelligencia kell, hogy egy külső ideál leírásából valaki az illető érzelmi sekélyességére következtessen. Mert ugye attól, hogy nekem például tetszenek a vörös nők, miért ne tudnék vele mondjuk a hobbijáról, szokásairól, érzéseiről beszélgetni? Sőt! Attól, mert nekem tetszenek a vörös nők, honnan is következik, hogy nem egy kifejezetten érzelmes ember vagyok, akinek csak az számít, hogy egymás igazi társai lehessünk? Sehonnan. Sehol nem írtam, hogy mennyire számít a külső, vagy mennyire nem. Sehol nem írtam, hogy mi a fontos nekem egy kapcsolatban. Álszentek meg ne legyünk, mindenkinek van legalább nagy vonalakban egy ideálja, ami nagy átlagot véve jobban bejön, mint más jellemzők. (Csak egy értelmes ember tudja, hogy ez nem jelenti azt, hogy ideálokat kellene kergetni.) Valamin meg el kell indulni, ha az ember ismerkedni akar. Ja, hogy erre szoktátok odaböfögni, hogy "miért nem hobbi alapján ismerkedsz"? Nyugi, próbáltam. És tapasztaltam, hogy ezek a frusztrált elmebetegek azért vannak annyira leleményesek, hogy abba is bele tudjanak kötni. Menten jön a "milyen gyökér vagy, hogy azt hiszed, hogy XY hobbit űzők valami más fajba tartoznak", meg "nem ettől lesz egy kapcsolat jó vagy rossz", meg persze ez remek alkalom azt felhánytorgatni, hogy hát mennyire számít egy kapcsolatban a külső, és hülye lesz bárki is a hobbi alapján ismerkedni, hiszen lehet, hogy tök ronda vagy.

Ironikus, nem?

Sajnos ez a kategória alkalmatlan az ismerkedésre. Akármelyik másikban jobban lehet ismerkedni.

2021. júl. 4. 17:50
 18/31 anonim válasza:
Írj, meglátjuk mi sül ki belőle
2021. júl. 15. 14:11
 19/31 anonim válasza:
Lehet engem is leszólni de nekem is bejönnek az ilyen lányok :D nem tehetek róla mert valami mese szép egy lány ha ezek a "paraméterek" igazak és :) ez van. Szóval ha akadna ilyen lány.. 🙄😁
2021. aug. 12. 20:18
 20/31 anonim válasza:
Ja, egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ha kifejezetten a vörös haja miatt keresik, azt nem szereti... én sem... Pont ezért amíg régebben próbáltam online társkeresőt, direkt nem jelöltem be, hogy vörös a hajam, hanem barnát vagy szőkésbarnát írtam! :) Nyilván nem online szituban ezt nem lehet.
2021. szept. 26. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!