Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tervezek kimenni külföldre....

Tervezek kimenni külföldre. Hova érdemes mennem, ha a legfőbb tényező, hogy ahova megyek ott legyen lehetőségem nőkkel is összejönni?

Figyelt kérdés

Magyarországon nem nagyon tudom elképzelni a jövőmet. Mert úgy, hogy a fizetésem 60%-a elmegy az albérletre, a maradék meg kajára, közlekedésre meg kondibérletre és a hó végén alig tudtam néhány ezret félretenni az szerintem nem élet.


Így nyilván olyan országba szeretnék kimenni, ahol az életszínvonal magasabb mint Magyarországon.

Azonban mivel szingli férfiként mennék ki, a legfőbb tényező számomra, hogy ez lehetőleg ne maradjon így kint. Ha pl választani lehet két ország közt, ahol az egyikben mondjuk fele annyit lenne lehetőségem félretenni, mint a másikban de dupla akkora esélyem lenne összejönni valakivel, akkor inkább azt választanám. A kapcsolatok és emberek számomra fontosabbak, mint a pénz.


Szerintetek merre érdemes indulnom?


Eredetileg Németországot választottam volna. De elgondolkodtam, hogy hiába keresnék ott többet, ha valószínűleg beraknának egy munkásszállóba részeg ukránokkal meg románokkal. És egy átlag helybeli mint csóri senkiházi osztojrópaival sosem fog kezdeni semmit. Dél-Koreáról hallottam, hogy ott sokan nyitottak az európai férfiakra, csak ott meg nem lehet olyan sokat megkeresni (mivel nem vagyok mechatronikus vagy ilyesmi, hogy pl a Hondába vegyenek fel).


Szóval ezeket mérlegelve ti mit tanácsoltok?



2020. dec. 11. 06:03
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Sajnos komolyabb végzettségem nincs. Inkább ilyen fizikai/kétkezi munkák terén állnék meg. Na meg személy- és vagyonőri téren is szívesen elhelyezkednék.
2020. dec. 11. 19:44
 12/35 anonim válasza:
Mennyire megy a német? És hány éves vagy, ha szabad tudni?
2020. dec. 11. 19:51
 13/35 A kérdező kommentje:
23. Ha tippelni kellene, akkor azt mondanám, hogy kb B1. De szerintem pár hónap után az kint felfejlődne. (angol olyan C1 lehet)
2020. dec. 11. 20:12
 14/35 anonim válasza:

Ahol jobb a fizetés, ott te inkább leszel egy csóró migráns.

Ahol rosszabb a fizetés, ott te inkább leszel egy tehetős külföldi.

Olyan nincs, hogy mindkét téren jól jőjj ki. A kint élő nők is hamarabb fognak egy helybélivel összejönni.

2020. dec. 12. 04:15
 15/35 A kérdező kommentje:

#14

Azért pl Németországnak meg Svédországnak vannak olyan részei/közösségei, ahol a nők a fekete férfiakat sokkal jobban preferálják, mint a helybelieket (sajnos nem minket kelet-európaiakat). Ezt saját tapasztalatból írom.

2020. dec. 12. 04:43
 16/35 anonim válasza:

Na most nincs komolyabb végzettséget... akkor felejtsd el Koreát mert nem adnak vízumot csak mérnöki és azon túli végzettségű embereknek valamint művészeti és legjobban tolmacsoknak (itt nem b1-es a lényeg hanem az emelt szintű angol és Korea papíron!)

És Korea akkor nyitott mikor turistaként mész oda ha te ott akarsz élni akkor nagyon zártak!!!

Tény hogy sok koreai lánynak bejönnek a nyugati srácok de a koreai nőknek nagyon meg kell felelni! Ha itt nem tudtál megfelelni egy magyar lánynak akkor egy koreainak nem fogsz tudni abszolut...!

Ajánlom Ausztriát és Írországot

Amugy csak szólok del Koreának is vannak olyan részei ahol a koreai pasikat preferálják mert a legtöbb koreai nem tud angolul vagy pedig fél meg szólalni...

2020. dec. 12. 10:30
 17/35 anonim válasza:
én mega ajánlom a Juliskát a szomszédból - néha megkerüljük a világot azért, amit keresünk, de miközben ott állt a hátunk mögött.
2020. dec. 12. 15:11
 18/35 anonim válasza:
Amúgy tényleg mit akartál te del Koreában??! Ott bizony kemény kaszt rendszer van és nagyon sokat adnak a külsőségekre és a képzettségre ha te itt magyarban nem tudtál összehozni még egy olcsó lotyot sem akkor ott mínusz esélyed lenne…
2020. dec. 12. 17:36
 19/35 A kérdező kommentje:

Nekem azért nem jöhet szóba Magyarország, mert itt nem lehet egyről a kettőre jutni.

Ezért szeretnék egy Magyarországnál magasabb életszínvonalú országba költözni.

Ha lennének jó lehetőségeim itt is, akkor megnősülnék és dolgoznék idehaza is. De nem ez a helyzet.

2020. dec. 12. 23:23
 20/35 anonim válasza:

hát éppen ezért is dél koreát felejtsd el mert nincs jó végzettséged nem vagy külsőleg vonzó különben tapadnának rád a nők ide haza is... (ott meg hatványozottan igaz hogy csak a jó képűek + sikeresek jöhetnek szóba)

neked ausztria vagy írország való...

2020. dec. 13. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!