Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb férfiak 40+ nektek...

Idősebb férfiak 40+ nektek bejönnek a 20 éves lányok, vagy tisztelitek a korkülönbséget és nem álltok le velünk?

Figyelt kérdés
Már évek óta csak idősebbekkel vagyok együtt, ismerkedem, nekem ez tetszik és ez vonz. Az érdekelne hogy a férfiak is ebből a szemszögből látnak minket 20 éves lányokat? Hogy viszonyultok ahhoz, ha szemezünk veletek és picit kezdeményezünk? Szerintem nagyon izgatóak az idősebb férfiak.

2020. dec. 19. 02:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
Hogy ne jönnének be a 20 lányok szépet fiatalok.
2020. dec. 19. 12:17
 12/20 anonim válasza:

Nemhogy 40+, de 50+ vagyok, és bizony bejönnek a huszonéves lányok. Többek között. Nagyon is furcsa lenne, ha egy egészséges középkorú férfit, akit lázba hoznak a hozzáillő korú nők, hidegen hagynának a legalább annyira szép, szexi és kívánatos fiatal hölgyek.

A "nem álltok le velünk" szerintem nem tisztelete a korkülönbségnek, inkább tartás a korkülönbségtől. Vagy inkább a társadalmi megítéléstől. Egy középkorú pasi, akit nem hagynak hidegen a huszonéves lányok, könnyen az arcába kaphatja a phedophil jelzőt, vagy más, elmarasztaló ítéletet.

2020. dec. 20. 17:55
 13/20 anonim válasza:

Ajaj. Nem is kicsit. Nagyon szépek, és nagyon kívánatosak. Finom a bőrük, finom az illatuk, olyanok mint egy frissen leszakított fürt szőlő.

Abszolút nem érdekelne a közvélemény.

54F.

2020. dec. 20. 21:47
 14/20 anonim válasza:
Szia,Kedves Kérdező! Szivesen ismerkednék veled,én 40+-os,konkrétan 43 éves pasi vagyok,vékony,kékszemű,s jelenleg Komárom-Esztergom megyében lakom! Írj,kérlek privit nekem,ha esetleg lenne kedved velem ismerkedni!
2020. dec. 20. 22:18
 15/20 anonim válasza:

Igy a B oldal kezdetén reményt adtok, hogy nem most kezdődik a vég, hanem még javában élünk

40/F

2020. dec. 21. 07:25
 16/20 Pécs-pécs válasza:

Arról nem szólt a kérdés, hogy mire is kell leállni egy 20 éves lánnyal.

Pár szexre biztosan leállna bármelyik 40-es férfi, amelyik nem az impotens vagy meleg. :D

Komoly kapcsolatra?

Amelyik férfi 40 évesen nem talált eddig magának feleséget, nincsen gyereke, és most 40 évesen akar megállapodni egy 20 éves lány mellett, arról az a véleményem, hogy egy ilyen férfi KB azért menne bele ebbe, mert 40 évesen kb 2 nője volt életébe, vagy egy se. :D És azt gondolja egy 20 éves szintén élettapasztalatlan lánynál kisebbek az elvárások mint egy 30-35 éves nőnél, aki már elvár egzisztenciát, élet tapasztalaott stb.....

2021. jan. 13. 13:49
 17/20 anonim válasza:

Igen, bejönnek a fiatalabb lányok (persze a kinézet is számít, nem csak a kor), de ekkora korkülönbségnél igazából csak kalandnak, vagy szexkapcsolatnak látom értelmét. A generációs szakadék azért már elég alaposan belerondítana egy komolyabb, vagy mélyebb viszonyba. Szexuálisan viszont mindkét fél részére előnyös lehet egy ilyen felállás. Meglepően sok újdonságot lehet tanulni egy másik korosztálybéli embertől ezen a téren... Is...

44/F

Lányok, írhattok :D

2021. febr. 9. 16:12
 18/20 A kérdező kommentje:
17 te nagyon szanalmas vagy...
2021. ápr. 11. 01:24
 19/20 anonim válasza:
Persze hogy nagyon tetszenek a fiatal lányok, nyilván tisztelem a korkülönbséget F/52
2021. ápr. 11. 09:23
 20/20 anonim válasza:

Persze hogy tetszenek. Szerintem minden 40-50 körüli férfinek tetszenek a 20-30 körüli szép csinos lányok.

Van aki ezt bavallja, van aki nem.

Az már más kérdés, hogy tudjuk, hogy nem foglalkoznak velünk.

Persze van akinek szerencséje van, tudok többeket is, akinek 25 évvel fiatalabb barátnője, sőt felesége van.

Kinek mit dobott a gép.

2021. ápr. 11. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!