Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek ez hátrány lesz?

Szerintetek ez hátrány lesz?

Figyelt kérdés

Nos az átlagnál helyesebb vagyok egy kicsit

A testem normalis nem vagyok elhizva és nem vagy túl sovány sem és elkezdtem sportolni is

Elegansan öltözködök kb úgy mint a dexter sorozatból a főszerplő dexter de néha felveszek kicsit sötétebb ruha darabokat

Ezzel semmi baj nem ezzel van a bajom hanem azzal ,hogy nem vagyok valami okos 😔

És nem szertetnék ősze jonni egy buta nővel...


Hát ahogyan elnézem a szakmunkás kepzőben lévő lányokat akik valamenyire is széppek azzok nem valami tunek okosnak nem akarom h fhu de olyan okos legyen csak ne zsibaszon le a hulyesegevel...

És ne legyen az a tipikus szöszi kit csak a fiúk kihasználnak...en egy olyan lányt szertenek aki aranylag jól nézki aranyos kedves és meg nem hulye...az ,hogy mit tanúl vagy mivel foglalkozik az nem érdekel csak ak ha kozmunkás azért olyan lányal nem jönnék ősze meg persze legyen kedves


2021. jan. 28. 21:52
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ásd el magad kis ocsi sajt...:D

Nyomi vagy es kesz

2021. jan. 28. 21:43
 12/16 A kérdező kommentje:

Én csak leirtam mert ez resze a mondadomnak sajnalom h ezzel azt erztetem h elvagyok szalva magamtol pedig nem normails vagyok

Es azzal h azt irtam h az atlagnal kicsit helyesbb vok azz nincsen semmi szentem meg h elegansan oltozkodok

2021. jan. 28. 21:45
 13/16 anonim válasza:
Nem tudlak komolyan venni ocsem
2021. jan. 28. 21:50
 14/16 anonim válasza:

Ha valóban tetszenél a lánynak, akkor nem érdekelné, hogy hol tanulsz. És az, hogy egy lányt zavart, hogy szakmunkásba jársz, az nem jelenti azt, hogy az összeset zavarni fogja. És az, hogy szakmunkásba jársz, nem egyenlő azzal, hogy buta vagy.

De tegyük fel, hogy mindenben igazad van, vagyis valóban buta vagy, valóban a lányok nagy részét zavarja és zavarni is fogja ez, akkor pedig egy megoldás maradt: próbálj fejlődni. Légy jobb, légy okosabb. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

2021. jan. 28. 21:51
 15/16 A kérdező kommentje:
Elkezdtem angolt tanulni par napja ,meg rendbeltem egy konyvet is ami tetszik
2021. jan. 28. 22:09
 16/16 A kérdező kommentje:
Oke 13as
2021. jan. 28. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!