Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A tinder profiloknak hány...

A tinder profiloknak hány százaléka kamu?

Figyelt kérdés
az emberek vajon mikor ébrednek rá, hogy az egész a profitról szól? Állandóan azon nyafognak a férfiak, hogy a nők nem válaszolnak nekik, tényleg ennyi eszük sincs, hogy nem esik le nekik a téma?

2021. febr. 5. 22:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de nektek nem gyanús a sok jó nő a tinderen? Most nem azért, de annyira gyanús az egész.... az oké, hogy a magyar lányok nagyon szépek, de ennyi szingli jó nő tuti nincs egész Magyarországon
2021. febr. 6. 20:28
 12/15 anonim válasza:
11-es szerintem attól is függ, hogy elofizetokent nézed-e.. Azért ott több olyan profil is lehet, amit nem nagyon használnak, de elofizetes hiányában felugrik. Sőt voltolyan is, hogy leveleztem egy holgyemmennyel, aki közölte, hogy ő nem az, aki a képen van, csak a barátnője profilját használja és tényleg egy másik elő embert rejtett.. Na az nem volt túl szimpatikus :D
2021. febr. 6. 20:33
 13/15 anonim válasza:
#10 már ha egyáltalán válaszol. 10 matchből kettő köszön vissza és kommunikál abból egy 2-3 óra után el is tűnik.
2021. febr. 6. 20:42
 14/15 anonim válasza:

Az ázsiai Shanshan nevezetűek, akik 2 mondat után kérik a whatsappodat, mind kamuk! Ne dőljetek be nekik.

Egyébként kb minden 3. kamu

2021. febr. 6. 22:51
 15/15 anonim válasza:
Sztem nem sok kamu van.
2021. febr. 9. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!