Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 33 éves lelkileg sérült lány...

33 éves lelkileg sérült lány vagyok és nagyon nehezen ismerkedek nem járok szórakozni sem hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Amit rólam tudni kell hogy nagyon ragaszkodó és szeretethiányos vagyok sajnos már nagyon sok rossz dolog ért az életben szinte gyerekkoromtól fogva. Ráadásul pánikbeteg is vagyok a rossz párkapcsolatok miatt. Nem találom a hozzám illő társat mindenki csak tönkretesz. Már nagyon megvagyok gyötörve és szeretnék végre boldog lenni mert ez már nem állapot. Aki ismerkedne velem az nyugodtan írjon privátban.
2021. febr. 9. 07:24
1 2
 1/16 anonim válasza:

Próbálj egyfajta belső stabilitást kifejleszteni magadban.

Meditálj naponta, érezd hogy a helyeden vagy, biztonságban.

2021. febr. 9. 08:10
 2/16 anonim válasza:
De ha felismered h lelkileg sérült vagy, miért nem ezt oldod meg előbb? Utána már könnyebb lesz sokkal az ismerkedés is.
2021. febr. 9. 08:58
 3/16 anonim válasza:
Szerintem előbb saját magadban tegyél rendet. Menj el pszihológushoz, próbáld ezeket az emlékeket feldolgozni, mert ha ilyen lelkiállapottal kezdenél egy kapcsolatot, ugyanabba a problémába esnél vissza és csak romlana a helyzet
2021. febr. 9. 09:02
 4/16 anonim válasza:
33 évesen már nem lány vagy, hanem önmagadért felelős nő. Járj pszichológushoz (sztk is van ingyen ám), ne másik megmentőt keress, akinek addig panaszkodsz, amíg a kihasználásodból is elege lesz... Legyél előbb önálló lelkileg - utána egyenrangú, önmagát értékesnek tartó és tisztelő nőként fogsz tudni üzemelni valaki mellett (és nem alatt - bár bocs, ez kétértelmű :D). És ne már önsajnáltatással keress társat. Ez rossz reklám, azokat fogod vonzani, akik vagy ragadozók vagy szerencsétlenebbek nálad is, vagy a legjobb kombó, ha mindkettő.
2021. febr. 9. 09:50
 5/16 anonim válasza:

Kedves kérdező, tényleg előbb magadban próbálj egy kicsit rendet tenni. Nemrég próbáltam ismerkedni egy depressziós, nagyon rossz passzban lévő lánnyal. Ő keresett először engem. Nagyon szerettem volna megismerni őt, de akármennyire szimpatikus, értelmes volt, rá kellett jönnöm hogy csak a saját idegeimet és időmet pazarlom. Szegény olyan mélyen volt már a sötétségben, hogy onnan már se kedvességgel, se türelemmel sem tudtam volna visszahozni. Erre már csak egy szakember képes. Ne félj segítséget kérni, jobbra fog fordulni az életed!

36/f

2021. febr. 9. 10:10
 6/16 anonim válasza:
Ha gondolod én nagyon szívesen beszélgetek veled, ápolom a lelked, kaphatsz tőlem némi szeretetet. De a párod nem leszek. A baráti szeretet is szeretet (meg a testvéri is például).
2021. febr. 9. 10:12
 7/16 anonim válasza:

Sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid :(

Azt meg tudom, hogy könnyű mondani (bár van benne igazság), hogy elsőként magadat szedd össze és csak utána keress társat. Mert van egy pont, meg van az a 'csalódásmennyiség', miután az ember már tényleg besokall.

Biztosan van olyan tevékenység, hobbi; ami leköt és kicsit feledteti Veled a társ hiányát. Merülj bele abba hobbiba minél többet!

Meg az tényleg nagy igazság, hogy a boldogságod belülről fakad. Nem szabad attól függővé tenni, hogy éppen van-e valakid. Mondom ezt úgy, hogy én is kb. 'megváltóként' várom a jövendőbelimet xD. Viszont tudom, hogy ez az igazság. Kicsit dolgoznunk kell magunkon, hogy ezt tudatosítsuk.

Jelen helyzetben ismerkedni tényleg csak online tudsz. Regisztrálj minél több társkeresőre, töltsd le a Tindert...minél több csatornán keress egyszerre! Vannak ott normális fiúk, hidd el.

Ha nem lenne köztünk 10 év korkülönbség én is nagyon szívesen ismerkednék Veled...:/

Szívből kívánom, hogy megtaláld a társad! Fel a fejjel :D


23/f

2021. febr. 9. 10:44
 8/16 anonim válasza:
Mondjuk én 20/F vagyok de ha akarsz beszélgethetünk
2021. febr. 9. 10:46
 9/16 anonim válasza:
Lelkisérült ne ismerkedjen addig, amíg nem rendezi el a problémáit.
2021. febr. 9. 12:54
 10/16 anonim válasza:
Hol laksz
2021. febr. 10. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!