Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tönkre tehet lelkileg egy...

Tönkre tehet lelkileg egy férfit, ha sorozatosan csalódás, kudarc éri ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Férfit is, nőt is tönkretehet.
2014. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
az gyenge akit ez tönkretesz.
2014. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Tönkre nem teszi, csak GYK-n rinyálós kislánnyá teheti, mint téged... ;)
2014. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Aki ebbe tönkre megy lelkileg, az előtte sem volt ép.
2014. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

És ha gyenge akkor mi van? Nem lehet mindenki acélmacsó.

Igen, vannak olyanok akiket ezek a dolgok megtörnek, de a megfelelő szemléletmóddal kitudnak lábalmi ebből a krízisből. Sokan visszanyerik a lelki egészségüket, de vannak akik elvesztik a bizalomra való képességüket.

2014. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen,nagyon is.Én is ebben a helyzetben vagyok,és bizony amiken keresztülmentem,hát nem kéne csodálkozni azon,hogy ez lett velem.Olyan megaláztatásokkal és problémákkal néztem szembe sok éven keresztül,amit nem lehet ép ésszel és lélekkel felfogni és meg is tartani ezt az állapotot...
2014. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Önmagában nem. Ismerek olyat is, akit tönkretett, olyat is, akit inkább motivált a változásra, meg olyat is, aki igazából le sem sz...rta, úgy volt vele, hogy majdcsak megtalálja a neki megfelelőt.

Jellemfüggő. Aki amúgy is hajlamosabb elveszíteni az önbizalmát, mindent a lelkére venni, őt bármilyen kudarc könnyen a padlóra küldi, főleg ha többször éri, legyen az magánéleti, vagy más jellegű.

2014. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
láttam én már bekattant pszichiátert is ... szerelmi bánat miatt megakart halni...
2014. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi drámakirálynő.. :-D
2014. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Mindenki saját magát teszi tönkre.

Aki tönkremegy, az hagyta magát.

2014. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!