Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Szeretném lelkileg...

Mit tegyek? Szeretném lelkileg segíteni is, de nagyon tetszik.14/L

Figyelt kérdés
Van egy emo fiú, aki jól néz ki. (Nem, nem vagdossa magát (:) És hát...visszahúzódó tipus. Nem volt mèg barátnôje, 2 éve ismerem. Szerelmes se nagyon volt még. Messze lakunk, de egy jó ideje bejön már. Nem az a divat emo, aki vagy 20 színt meg vagy 50 piercinget rak magába. Egy normális fiû, emo hajjal, és egy ajak piercinggel. Vannak baràtai, csak kevés, és ritkán találkozik velük. Elmondtam neki az èrzéseim, kicsit szègyenlôsködött, és megkèrdeztem hogy szeretne-e jàrni. A vàlasza az volt, hogy igazi kapcsolatot szeretne. Úgy értve hogy, nem facebookon kiírva és akkor vagánykodunk...Hanem élôbe. Teljesen olyan..olyan...egyáltalán nem figyelem felkeltô. Hogy tudnám megoldani hogy azèrt találkozzunk? Én Szolnokon lakom, ô Tatabányán. Szeretném ha kicsit kizökkenteném hogy ne legyen visszahúzódó, és hát...hogy tetszem is neki. Mèg nekem se volt fiúm, viszont szerelmes már voltam. Ès én nem vagyok emo^^ Helyesírásèrt bocsánat, a telefon átformázza néha a betûket :S

2013. okt. 22. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyű dolgod lesz. Nekem úgy tűnik, viszonylag nyitott a dologra.


Küldj neki egy-két kedves levelet, amelyben megdícséred, de ne vidd túlzásba! :)


Meg vegyél neki valami ajándékot, amit személyesen adsz oda. Ha kérdezi miért, akkor mondd meg, hogy azért, mert szeretnéd kimutatni, hogy tetszik neked, és szeretnéd elnyerni a bizalmát.


Ha Ő is viszonozza a kedvességet, akkor menjetek el randizni párszor. Utána ha még mindig tetszetek egymásnak, nem hiszem, hogy nemet mondana a járásra. :)


Hány éves a srác?

2013. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 (: szemèlyesen nem hiszem hogy menne...távol lakik...Én Szolnok ô Tatabànya. Max postázni tudnám neki.
2013. okt. 22. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

őőőőőő.......izéééé mi is van ma...ja kedd aha.



Szerintem ha tényleg szeretitek egymást, távolság, fájdalom, magány, háború, rosszakarók a szerelem közé nem állhat!

2013. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A postázás is tökéletes :) De randikra mindenképp szükség lesz :)
2013. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm (: jöhetnek mèg válaszok!^^
2013. okt. 22. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:

18 voltam, a barátnőm 15. 70km volt közöttünk, de minden hétvégét együtt töltöttünk. Pénteken jött, vasárnap ment.

Most több mint 4 és fél éve vagyunk együtt, és már több, mint 1 éve együtt élünk.

Meg lehet oldani sok mindent, csak kitartás kell hozzá.

Persze voltak nehéz pillanatok, szóval nagyon át kell gondolni a dolgot. Ha gondolod beszélhetünk róla, vagy ha bármilyen kérdésed van, akkor írj.


És én is tatabányai vagyok. :)

2013. okt. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!