Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális dolog, ha megtetszik...

Normális dolog, ha megtetszik egy lány az utcán, akkor odamegyek hozzá és megmondom neki, hogy szimpatikus első látásra, ha van kedve hozzá, akkor szeretném jobban megismerni és megkérdezem, hogy van-e kedve sétálni a környéken?

Figyelt kérdés
Lányok ti erre hogyan reagálnátok?
2021. febr. 27. 17:24
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
#19: Elég megnézni azt, hogy itt is milyen vélemények születnek. Ha az egyik nő elkezdi a siránkozást, kórusban sír utána a többi, hogy a mai férfiak mennyire töketlenek, sehol egy épkézláb, férfias férfi stb. Ha meg valaki megkérdezi, hogy utcán, boltban stb. hogyan lehet kezdeményezni egy nőnél, akkor meg azt fogja szajkózni a többség, hogy sehogyan, mert ez ijesztő, tolakodó, akármi. Szóval 10 női véleményből legalább 8 arról fog szólni, hogy a mai férfiak miért nem kezdeményeznek, de 10-ből ugyancsak legalább 8 lesz olyan, hogy őhozzá aztán utcán, boltban, szórakozóhelyen stb. nehogy odamenjen már valaki. És az is eléggé érdekes, hogy miközben megy a női siránkozás, hogy a mai férfiakból kihalt a kezdeményezőkészség, addig elég szétnézni magad körül, és azt látod, hogy a nők nagy része alapból megközelíthetetlen. A szemkontaktust sem lehet felvenni velük, rengetegen a telefonjukat buzerálják, így meg nem egyszerű.
2021. febr. 28. 16:37
 22/27 anonim válasza:
#21 De honnan veszed, hogy az itt síró nők vadidegen férfiaktól várják a közeledést? Simán lehet, hogy az ismeretségi körükben tetszik nekik valaki.
2021. febr. 28. 17:25
 23/27 anonim válasza:

Fura lenne.

Szólítottak már le hasonlóképp, volt olyan is, hogy úgy adta elő hogy eltévedt és segítsek már.. Emondtam merre menjen, de nem akartam beszélgetni, lekoptattam..1 óra múlva is ott volt még,telefonozott és leskelődött. Ki tudja mit akart valójában.

2021. márc. 3. 20:44
 24/27 anonim válasza:
Kicsit nyomulós de szerintem normális ha nem vagy túl erőszakos vagy ellenszenves. Legalábbis régen még normálisnak számított, mert más lehetőség nem nagyon volt, mostanában már lassan ott tartunk hogy zaklatásnak veszik.
2021. márc. 4. 16:04
 25/27 anonim válasza:
Én kedvesen állnék hozzá, ha pedig nem szimpatikus, akkor normálisan közölném vele és megköszönném a kedvességét.
2021. márc. 19. 10:18
 26/27 anonim válasza:

"Normális dolog, ha megtetszik egy lány az utcán, akkor odamegyek hozzá és megmondom neki, hogy szimpatikus első látásra, ha van kedve hozzá, akkor szeretném jobban megismerni és megkérdezem, hogy van-e kedve sétálni a környéken?"


Társadalmi konvenciók és előítéletek akadályozzák a sikered.

Volt egy ismerős csaj, akire ha régondolok, még most, évtizedek távlatából is libabőrös leszek. Nagyon tetszett, és próbáltam is közeledni, de valahogy egy ponton nem jutottam túl, barát szinten rekedtem.

Aztán egy idő után másfelé orientálódtam (kb. másfél év, nem 2 hét), ahol kézzelfogható előrehaladás volt. Egy alkalommal, egy bulin, a sokáig ostromolt lány félrehívott, hogy ő olyan szerelmes belém, csak soha nem merte, illetve nem akarta megmondani, mert nagyon imponált neki az, hogy nem adtam fel rögtön, és kitartóan próbálkoztam nála. És feltette nekem a kérdést, hogy választanám-e őt.

Soha nem gondoltam, hogy az álmaim nője fog egyszer szerelmet vallani nekem. De akkor már a kapcsolaton másfelé alakult, és elmondtam neki. Azt mondta megérti.

Azóta neki is családja lett, nekem is jól alakultak a dolgaim.

Ezt csak azért írom le, hogy amint előttem is írták, 10-ből 8 nő akkor is kapásból elküldene, ha egyébként éppen azon gondolkozott volna, hogy odadobja magát annak aki éppen először szembe jön vele az utcán. És utána pedig mesélné a barátnőinek, hogy annyira helyes volt a srác aki leszólította hogy tetszik neki.

2021. ápr. 18. 15:59
 27/27 anonim válasza:

#26 És ezt levonod 1, azaz egy nő alapján, aki egyébként is az ismerősöd volt. Idegen férfitól nagyon creepy, ha odajön azzal, hogy meg akar ismerni. Eleve az, hogy bárhová mész, bármi elintéznivalód lehet, készen kell rá állni, hogy egy vadidegen bármikor úgy érezheti, hogy ebbe neki joga van belemászni a csajozhatnékjával (és az esetek többségében még a visszautasítás után is úgy érzi, hogy indoklást kérhet, és eldöntheti, elfogadja-e). Kérdezz körbe nőismerőseidnél, bele fogsz futni olyan sztorikba, hogy valaki a kórházba megy beteg családtaghoz vagy az állatorvostól jön, ahol a kutyáját kellett elaltatni, vagy a vizsgáról, ahol megbukott, vagy az állásinterjúról, ami rosszul ment, és pont akkor találja be az "ilyencsinoslánymértnemmosolyog-szeretnélekmegismerniléccilécci", akit nehéz lerázni. Persze hiába írom, majd ideír három másik pasi, aki megnyugtat, hogy én ezt úgyse gondoltam komolyan, majd ők megmondják, mit gondolok valójában, és te arra fogsz bólogatni.


Itt egyébként elég jól összefoglalja a blogger.

[link]

2021. ápr. 18. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!