Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális dolog, ha megtetszik...

Normális dolog, ha megtetszik egy lány az utcán, akkor odamegyek hozzá és megmondom neki, hogy szimpatikus első látásra, ha van kedve hozzá, akkor szeretném jobban megismerni és megkérdezem, hogy van-e kedve sétálni a környéken?

Figyelt kérdés
Lányok ti erre hogyan reagálnátok?
2021. febr. 27. 17:24
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
2021. febr. 27. 19:53
 12/27 anonim válasza:

A sétára így hirtelen biztosan nemet mondanék, de ha szimpatikus az illető, akkor mondanám, hogy cseréljünk valamilyen elérhetőséget és keressük egymást. Beszélgetnénk, majd ha továbbra is szimpatikus, akkor semmi akadálya a direkt találkozónak.


Viszont ha leszólításkor nem szimpatikus (olyan a kisugárzása számomra, hogy nem), akkor mondanám, hogy nagyon kedves tőle és ne haragudjon, de nem szeretnék ismerkedni.


Én értékelném ha valaki normálisan, udvariasan odajönne. Az ilyen odaszólogatókkal van tele a padlás.

2021. febr. 28. 00:27
 13/27 anonim válasza:
Az a baj, hogy aki helyből sétára invitál egy ismeretlen lányt, az nagyon valószínűleg máskor sem gondol bele más helyzetébe. Ilyennel meg minek ismerkedjek?
2021. febr. 28. 00:32
 14/27 anonim válasza:
Hát szerintem sokkal jobb, mint amikor egy ismeretlen a kocsijába invitál, hogy elvisz, az ijesztő. Ez szituációfüggő is, és a lánytól is függ, mert vannak lányok akik nemigazán szeretnek sétálni, de van, aki igen. Ha a lány tényleg siet, akkor nem alkalmas akkor. De ha épp nem siet, lenne ideje, na ez a nehéz, ezt a helyzetet felismerni, ilyenkor finoman el lehet hívni, vagy nem is biztos, hogy fontos ezt megkérdezni, csak szóba elegyedni, és elkísérni valameddig. Ilyen volt velem régen, és ez a gesztus tetszett.
2021. febr. 28. 09:26
 15/27 A kérdező kommentje:

Már sajnálom hogy kiírtam a kérdést.

Köszönöm a válaszokat.

Előrébb nem jutottam, mert ugye van az hogy sétálni ott a környéken ahol éppen vagyunk az sok, de elkísérni amerre megy az már jó.

Ha sétálni hívom, akkor nem gondolok bele a helyzetébe. Nyilván nem vagyok gondolatolvasó, nem mehetek oda úgy, hogy megyünk együtt a kozmetikushoz (ha éppen oda megy az illető, mert így akkor gondolatot olvasva belegondoltam a helyzetbe).

Vagy hogy milyen az már hogy csak úgy leszólítok valakit.

Stb. Stb.

Nem mondom hogy rosszul gondolkodik aki ilyeneket válaszolt, lehez nekik van igazuk.

De inkább ahhoz állok most közelebb, akik azt írták, hogy vannak akiknek sehogyan sem jó. Ők lehetnek a negatív emberek, így valószínűleg nem is őket keresem. Mert aki nyitott, kedves és közvetlen, esetleg partnerként áll a másikhoz, nem mint valami felsőbbrendű, az szerintem kedvesen fog elutasítani, vagy kedvesen fog vezetni, hogy ő hogyan képzeli el a következő lépést, nem úgy hogy nekem ezt már előre tudnom kellett volna.

Nem értem ezt az egészet, de valószínűleg ez az én hibám. Nyilvánvalóan nem is lehet másképpen :)

2021. febr. 28. 09:42
 16/27 anonim válasza:
Ne vedd a szívedre bármely választ, itt is vannak bunkóbbak és aranyosabbak, ahogy az életben. Tégy, ahogy jónak gondolod. A lányok sem egyformák, ahogy a fiúk sem.
2021. febr. 28. 09:51
 17/27 anonim válasza:
#15: Sajnos nagyon nehéz utcán ismerkedni, sok nő csak picsog, hogy a mai férfiak miért töketlenek, de ha meg odamész, akkor beszarnak, hogy biztosan valami szatír vagy gyilkos vagy. És tapasztalataim szerint sokszor még a nők sem tudják, hogy mit is akarnak, mi lesz a következő gondolatuk, nem hogy te ki tudd találni, ők mire gondolnak. Na meg persze ott van az is, hogy nagyon sok nő képtelen az udvarias, normális elutasításra, sokkal gyakoribb a bunkó/megalázó lepattintás vagy a sunyi eltűnés. Ettől függetlenül viszont azt mondom, hogy próbálkozz, és szerintem ne rögtön sétálni hívd el az illetőt, hanem cseréljetek elérhetőséget, beszélgessetek, aztán utána elhívhatod őt valahová.
2021. febr. 28. 10:23
 18/27 anonim válasza:
Ráadásul az is baj az ismeretlenül utcán ismerkedésben, hogy nem tudod van-e párja
2021. febr. 28. 10:42
 19/27 anonim válasza:
#17 Igen, ha az egyik nő picsog, hogy nem mész oda, a másik meg nem szereti, ha odamész, az azért van, mert "a nők" nem tudják, mit akarnak. Gondolom, te mindig pontosan ugyanazt gondolod mindenről, mint a többi férfi, nehogy következetlennek tűnjön a férfinem, amiért különböző emberek mernek lenni.
2021. febr. 28. 15:16
 20/27 anonim válasza:
De most komolyan, szerinted tényleg elmegy egy lány egy vadidegennel sétálni? Mert a válaszuk mindnek az lesz, hogy nem, különbség csak abban lesz, hogy udvariasan vagy bunkón utasítanak vissza.
2021. febr. 28. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!