Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt valójában lehet ismerkedni...

Itt valójában lehet ismerkedni? Btw, 30as, normális, egzisztenciával rendelkező bp-i férfi vagyok.

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 09:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
Férfiaknak nem igazán.
2021. márc. 5. 09:22
 2/14 anonim válasza:

Nekem írhatsz:)

23L

2021. márc. 5. 09:34
 3/14 anonim válasza:
Megmondom neked az őszintét hogy a helyedben elfelejteném ezt az oldalt. Nem lebeszélni akarlak róla de valamikor megérte itt ismerkedni igaz az nem mostanában volt. És újabban nemcsak a férfiak de a nők sem kivételek.
2021. márc. 5. 10:10
 4/14 anonim válasza:
Megérkezett a gyakori önjelölt pártanácsadója a 3. személyében😂
2021. márc. 5. 10:13
 5/14 anonim válasza:
Kevés a normális, őszinte nő itt. Sajnos tapasztalatból tudom. Még a normálisabbja is eltűnik egy idő után, vagy ha közeledni próbálsz felé, akkor hárít/lepattint. Mondjuk a nők nagy részének eleve a csillagos egekben vannak az igényeik, átlagos külsővel kb. esélyed sincs, az pedig abszolút nem jelent semmit, ha tanult vagy, vagy ha családcentrikus vagy. Meg sem akarnak ismerni, ha külsőre nem vagy Chris Hemsworth. Jó, ezt még lehet azzal kompenzálni, ha abban reménykednek, hogy van pénzed, vagy hogy te vagy a menő gyerek, de úgy egyébként esélytelen. Itt is, társkeresőkön is, a valóságban is.
2021. márc. 5. 10:14
 6/14 anonim válasza:
4-es azért abban valahol igaza van hogy ez az oldal látott szebb napokat.
2021. márc. 5. 10:21
 7/14 anonim válasza:
A btw a BMW elektromos változata? Ha ilyened van, megyek.
2021. márc. 5. 10:36
 8/14 anonim válasza:
#3, 6: Ez sajnos így van. Régebben még azért egy-két találkozás összejött, meg hosszabb beszélgetések, most már évek óta csak annyi, hogy "jobb" esetben rövidebb ideig tartó beszélgetések (nagy ritkán átmegyünk pl. Fb-ra), rosszabb esetben meg én próbálom meg fenntartani a beszélgetést a nőkkel, mert még visszakérdezni is képtelenek. Egy csaj volt itt, akivel hosszasabban beszéltünk tavaly, de miután megadtam a Fb-omat, nyomtalanul és szó nélkül eltűnt. Egy másikkal elkezdtünk Messengeren beszélgetni, egy ideig többé-kevésbé flottul működött, aztán meg mikor rákérdeztem, hogy merre tovább, nagy kegyesen közölte, hogy ja, amúgy neki alakulóban van egy kapcsolata. És ezeket az ismerkedéseket még sikeresnek is nevezhetem, mert legalább idáig eljutottam.
2021. márc. 5. 11:13
 9/14 anonim válasza:
Az, hogy "normális" pontosan mit takar?
2021. márc. 5. 11:22
 10/14 anonim válasza:

#8 Én még kiegészíteném annyival hogy az átlagnál beképzeltebbek illetve nagyképűbbek lettek az emberek.

Csak tudnám mire fel mert aztán nagyon nincs mire tegyék magukat.

2021. márc. 5. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!