Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedjek, magányos...

Hol ismerkedjek, magányos vagyok évek óta? 30F

Figyelt kérdés
Tarskeresok nem jönnek be, nem találok nagyon senkit még akivel el lehetne beszélgetni se , Barátaim úgy már nincsenek, megszakadt a kapcsolat, hogyan lehet ebből a helyzetbol kijönni (igen covid van tudom meg lezarasok)egy kisvárosban élek tudom ez nagy hátrány... köszönöm a válaszokat
2021. márc. 18. 16:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát, figyelj. Most, hogy covid van az egyetlen lehetőséged a társkereső maradt, tudom, hogy milyen a hírűk, és, hogy csak az idióták találnak meg, de azért egy próbát megér, ha még nem próbáltál egyet sem! Sok sikert!
2021. márc. 18. 16:45
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy se érzem hogy lenne más lehetőségem mivel ebben a kisvárosban szó szerint semmi programot nem lehet csinálni, azelőtt se mentem sehova úgy igazán, ki volt halva covid előtt is. Netes tarskeresoket probalgatom, persze nem túl nagy sikerekkel, átlagos kinézetű vagyok. Rossz így teljesen egyedül lenni az életben semminek nem látom értelmét már.
2021. márc. 18. 16:50
 3/11 Angel369 válasza:
Ki kellett volna mozdulni, igen most a korona miatt valóban nehezebb,de ha már előtte se mentél nagyon sehová akkor persze, hogy nem fogsz új emberekkel találkozni. Majd ha lehet és meg is engedheted magadnak akkor menj el más helyekre, városokba és ott ülj be valahová.+Lehet nem a társkereső oldalakkal kellene próbálkoznod, hanem csak simán barátkozási célból, a szerelem barátságból alakul ki. Én is sok sikert kívánok neked! :)
2021. márc. 18. 17:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké és hova lenne érdemes kimozdulni? Ismerkedési céllal?tarsasag nélkül?
2021. márc. 18. 18:08
 5/11 anonim válasza:
melyik város?
2021. márc. 18. 18:13
 6/11 anonim válasza:
Melyik varos?
2021. márc. 18. 18:37
 7/11 anonim válasza:
Társkeresőn és itt is csak szórakozásból jönnek fel a nők hogy a pasikat kiröhögjék..
2021. márc. 18. 20:26
 8/11 anonim válasza:
Melyik varos?
2021. márc. 18. 22:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Keszthely
2021. márc. 19. 10:25
 10/11 anonim válasza:
Melyik varos?
2021. márc. 19. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!