Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire előny/hátrány ismerke...

Mennyire előny/hátrány ismerkedésnél az, hogy én rettenetesen mellmániás vagyok? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Nemsokára 24 éves leszek. Sajnos szingli vagyok. Nagyon szeretnék barátnőt. Azt tudni kell rólam, hogy én nagyon mellmániás vagyok. Minél nagyobb, puhább, nehezebb és minél jobban lóg 1 mell, minél nagyobb a bimbó és a bimbóudvar én annál jobban imádom az ikreket!!! Ez ismerkedésnél mennyire számít? És hogyan használjam ki ezt a mellimádatomat ismerkedésnél? Engem a mellek indítanak be és hoznak lázba, nem a nunik. Éppen ezért nem vagyok valami szexmániás se. Én már 1 puszta 10 perces melljátéktól is el tudok menni. Egész nap imádok melltartó lenni a 4 fal között.

2021. márc. 22. 08:05
1 2 3 4 5 6
 31/57 Gymnospermatophyta válasza:

30: Nem minden nagy mell lóg (vagy nem annyira és formás tud maradni, rengeteg ilyen mell is van). És nem minden nagy mell puha, amit szeretsz. Genetika kérdése. Azért is írták a túlsúlyosabb lányokat, mert nekik ha nagy van, akkor valószínűleg általában a puhább "verzió". :) Ha nem jönnek be a dagik, egy fokkal nehezebb dolgod van, de akkor sem lehetetlen.



Egyébként attól, mert a nagy mellek tetszenek neki nagyon, nem lesz sem jobb sem rosszabb másoknál. Ettől még ugyan úgy számíthat neki a belső (sőt más külső tulajdonság is), mint a mellek. Ha valakinek nagy melle van, de nem jön be neki belsőre, arcra, akkor nem jön össze vele, ha fordítva, akkor sem. Legalábbis én így gondolkodnék a helyében és szerintem ez lenne a normális(abb): külsőre is tetszen és belsőre is.


Viszont ettől még simán lehet, hogy nem normális a kérdező, és nem így gondolkodik, illetve van egyéb aspektusa a dolognak, amit nem ismerek és az alapján kijelenthető, hogy normális lány nem jönne vele össze. Ezt nem tudom, mert nem ismerem a kérdezőt. :)


Egyébként meg kb. mindenhol találsz nagy mellű lányt, oké, hogy egri vagy, de nem csak Eger létezik a környéken (plusz nem egy faluról beszélünk, biztos vannak ott is ilyen lányok).

2021. márc. 22. 19:14
 32/57 A kérdező kommentje:
#31 bejönnek a teltek. Inkább azok jönnek be. 1. Barátnőm 163 centi és 110 kiló volt 16 évesen.
2021. márc. 22. 19:29
 33/57 anonim válasza:
Az 1 disznó volt.
2021. márc. 22. 19:42
 34/57 A kérdező kommentje:
Neked lehet. Nekem álomnő. És nem kérdeztem senki más véleményét róla. Amúgy beteg és azért akkora darab.
2021. márc. 22. 20:43
 35/57 anonim válasza:
Persze beteg :d az osszes zsirdiszno ezt mondja :Ddd
2021. márc. 22. 20:53
 36/57 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy mit gondolsz. Na szevasz!
2021. márc. 22. 21:08
 37/57 anonim válasza:
Hát te se vagy százas😳ugy irod le mint ha egy mell lenne az élet meg ilyenek hat ez kesz🤣nem is a csajt fogod szeretni hanem a mellét🤯
2021. ápr. 6. 23:58
 38/57 anonim válasza:
Nem értem bármi ilyesmin mi a csodálkozni való. Évezredek óta a külső az első, amit meglát valaki telitökű hím. És a tudatos homo (nőneműben homa? :D ) ezt ki is használja. Megmosakszik, megfésülködik, rúzsoz, miniruhát vesz fel, szagosvizezi magát. Az egyik fél erre hajt, a másik meg ezt élezi ki. Az, hogy mit gondol Kant negyedik színfóniájáról, az csak később tud előkerülni.
2021. ápr. 7. 08:20
 39/57 A kérdező kommentje:
#38 köszönöm!!!
2021. ápr. 7. 08:56
 40/57 anonim válasza:

Semmi gáz tesó én is ilyen vagyok. És mindamellett hogy fontos nagyon a melltéma nyilván nem ér semmit ha a másikkal nem jössz ki emberileg és nem vonzó a személyisége.


De ha ez megvan, akkor egy ilyen mellű lány olyan kényeztetést tapasztal, amit igazából senkitől se kaphat meg, mert ez nekünk igazi szenvedély, ami a lényünkből árad.

2021. ápr. 7. 12:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!