Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem, hogy találok...

Van esélyem, hogy találok olyan nőt akivel jól érzem magamat, ha nem szeretem az “pörgős lányokat”? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már-már divat a lányoknál az én ilyen aranyos kis pörgős vagyok.


Ez a típus az agyamra megy mert nem lehet lelőni, állandóan a középpontban akar lenni és figyelmet akar.


Nekem meg sokkal inkább egy laza lány kell aki nem akar minden percben beszélgetni, nem kell neki görcsösen figyelem minden pillanatban, hogy fontosnak vagy nőnek érezze magát.

Nem görcsöl dolgokon, kèpes lazítani, nem kattan be , ha 5 perc csend van stb ..


Nem egy mániákus .


Van ilyen?


Van még olyan lány aki nem akar pörgős lenni?



2021. márc. 23. 08:00
 1/4 anonim válasza:

Minden lány más.

Nem csak a pörgős létezik.

Ez inkább a tiniknél, fiataloknál jellemző. A felnőtt nők nyugodtabbak, érettebbek és magabiztosabbak.

Nem igénylik minden percben a figyelmedet.

Biztos fogsz ilyet találni, de inkább a 25 év felettiek között.

2021. márc. 23. 08:14
 2/4 anonim válasza:
Szép jó napot! Én pedig olyan nőt keresnék, akit nem kell állandóan szórakoztatni mint egy cirkuszi majom és nem kell állandóan programokba belefulladni vele. Néha jó lenne csak úgy otthon is ellenni, de ilyet még találtam :(
2021. márc. 23. 10:19
 3/4 anonim válasza:

Biztos, hogy találsz. Eddig én pont az ellentetjébe botlottam, mármint pont, hogy a fiúk voltak ilyenek. Nem válaszoltam 2 percen belül üziben, már rögtön "itt vagy?" "fenn vagy?" "untatlak igaz?".. mégse gondolom, hogy minden srác ilyen. :D

Sok olyan lány van, alapból már a profilból meg tudod itélni mennyire figyelem igényes.

2021. márc. 23. 11:58
 4/4 anonim válasza:
Én ilyen pörgőtlen nőt szeretnék! ;)
2021. márc. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!