Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetünk boldogok és teljesek...

Lehetünk boldogok és teljesek szingliként egy kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aki volt már párkapcsolatban, tudja szingliként is ugyanúgy teljesnek és boldognak érezni magát? Pár hónapja vagyok szingli, én szakítottam, de nagyon magányosnak érzem magam. Sokat vagyok a családommal és a barátaimmal, de rossz hazajönni az üres lakásba és bebújni az üres ágyba. Ő volt az első kapcsolatom, és nagy szerelem volt, 4 évig tartott. Mégis azt érzem, nem igazán ő hiányzik, hanem az érzés hogy volt valaki mellettem. Ami azért érdekes, mert a kapcsolat előtt 3 évig egyedül éltem és imádtam, nagyon jól éreztem magam. De a kapcsolat is sokat változtatott rajtam és most nehéz elképzelni, hogy tudok még majd olyan kiegyensúlyozott lenni egyedül. De csak azért, hogy valaki legyen mellettem, nem akarok párt. Azt szeretném megtanulni, hogy legyek egyedül is boldog, amig nem jön új szerelem. Félek, hogy amiatt, hogy már tudom milyen kapcsolatban élni, az egyedüllétben már mindig lesz egy üresség.

Tapasztalatok?



2021. ápr. 6. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez ember típustól függ. nekem pl kicsit mindig nehéz is kapcsolatban. hiába nagyon jó. és nekem a fájdalom mellett van ezért egy jó érzés is, mert sok minden egyszerűbb egyedül.
2021. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte mindegy, hogy van valaki a lakásban vagy nincs. Mindkettőnek van előnye és hátránya.
2021. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ex nőm hazaköltözött, valóban volt egy üresség, de ez a természetes. Egy nap ketten voltatok a lakásban, és mindenkinek meg volt a feladata, meg mikor ér haza, stb. Ez neked most furcsa, mert új, de ahogy csinálod a dolgaid, észre fogod venni, hogy az aktuális dolgaid felülírják a vele történteket. Tehát ha vacsoráztál vele minden nap az asztalnál, akkor most még arra gondolsz, holnap lehet egy makettet raksz össze az asztalon, és akkor már arra fogsz gondolni. Szerintem szóljon mindig valami zene nálad, ne legyen üres a lakás, akkor nem fog annak tűnni.
2021. ápr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már a kapcsolat előtt három évig boldog voltál egyedül, akkor idővel ráérzel az ízére megint annak, hogy lehetsz egyedül is jól. Nem kell újól megtanulnod, hiszen már tudtad, csak vissza kell emlékezned, miket csináltál akkoriban, amitől jól érezted magad. Mik voltak a hobbijaid, kikkel találkoztál, és ezeket ha esetleg feladtad vagy lecsökkentetted a kapcsolat ideje alatt, akkor kezdd újra.


Én is így voltam, ahogy te, és amikor a kapcsolat végén lassanként visszataláltam önmagamhoz, úgy elvoltam egyedül megint, mint régen.

2021. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salilala válasza:

Nem tudom, ez baromi nehéz. De találd fel magad, állj a saját lábadra. Láttad a Hogyan legyünk szinglik-et?🤣 Annak motiváló a vége valamennyire...

Keresd meg, miket szeretsz csinálni, töltsd fel az idődet, és ne hagyd, hogy magányosan érezd magad.

2021. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!