Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi alapján dől el egy nőben...

Mi alapján dől el egy nőben hogy az adott férfi szimpatikus vagy sem?

Figyelt kérdés

Mi alapján lesz lehetséges jelölt egy kapcsolatra a férfi?


(Majd lesz egy hasonló kérdés férfi szemszögböl is. Légyszíves ide csak nők/lányok írjanak. Kort is légyszi!)



2020. jún. 8. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Abból, hogy kedves-e, a viselkedéséből.

17/L

2020. jún. 8. 22:28
 2/21 anonim válasza:
Ha érzem, hogy van önbecsülése, felelősségteljes, intelligens. 20n
2020. jún. 8. 23:14
 3/21 anonim válasza:

Ha úgyérzem hasonló a gondolkodásmódja mint az enyém.

19/L

2020. jún. 8. 23:17
 4/21 anonim válasza:

A csendek nem kínosak és nincs belőle sok.

20/L

2020. jún. 8. 23:42
 5/21 anonim válasza:

Fesztelenül tudunk beszélgetni, tetszik a humora, azonos az értékrendünk.

19L

2020. jún. 9. 00:45
 6/21 anonim válasza:

Első benyomásra az ahogy beszél, ahogy másokkal viselkedik (azaz hogy kedves és udvarias-e), van-e közös érdeklődésünk, intelligencia, jó beszélgető készség, illetve az arckifejezései alapján, pl mosolyog vagy flegmázik végig.

26/N

2020. jún. 9. 01:55
 7/21 anonim válasza:

A mindennél fontosabb szempont az intelligencia. Ha azt látom, hogy ezen a téren nem vagyunk egy szinten, akkor következik a könnyes, és szentimentális búcsú.

A kedvesség nálam nem követelmény, én se vagyok az. Még pozitívum, ha inkább racionális, mintsem érzelmes alkat, mert az utóbbiakat könnyen megsértem, alapvetően nehezen találom meg velük a közös hangot.


19L

2020. jún. 9. 02:55
 8/21 anonim válasza:
Pénz, és ennek külső jegyei.
2020. jún. 9. 05:44
 9/21 anonim válasza:

Alapvetoen minden amit eddig irtak egy-egy szempont, de tudat alatt (vagy tudatosan) a FÈRFIAS, magabiztos fickòkra buknak a nôk.

Attol hogy valaki kedves mèg nem Izzadnak bugyiba...

2020. jún. 9. 07:21
 10/21 anonim válasza:

8-9-es: arról volt szó, hogy ide NÖK írnak, nem pedig nögyülölö férfiak!


Igazán nem tudom megmondani, de udvarias, okos/intelligens, kedves, tájékozott, van humora, de nem eröltetetten vicces, ápolt - ez elég ahhoz, hogy szimpatikus legyen.

2020. jún. 9. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!