Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Match után miért nem írnak...

Match után miért nem írnak újabban a férfiak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azt várják,hogy a nő írjon?

2021. ápr. 20. 22:19
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
Én nőként szoktam írni. De nekem se írnak vissza 🙄
2021. ápr. 22. 06:05
 12/37 anonim válasza:
Eleg reg Tindereztem, en irtam mindig. De valasz ritkan erkezett a csajoktol. Szoval nem tudom, lehet a kepek alapjan mas kategorianak gondolt csajokra irogatnak. Meg hat van a ghosting, hogy egyszer ir aztan eltunik.
2021. ápr. 22. 22:37
 13/37 anonim válasza:
#11 biztos nem kellően frappáns és tartalmas, mégis rövid és lényegretörő, humoros de nem nyomulós, de mégis tökös és határozott.
2021. ápr. 22. 22:43
 14/37 anonim válasza:
Erre kérdéssel fogok válaszolni bocsi. Match után ha ráírok a nőkre miért nem szokása a legtöbbnek visszaírni (válaszolni) valamit?
2021. máj. 16. 08:23
 15/37 anonim válasza:
Azt meg megértem hogy akkor dolgozik vagy nem ér rá de olyan van hogy több nap után nem ír vissza és nem hiszen hogy inaktív lenne a profilja úgy meg főleg nem hogy ha elolvassa és úgy nem ír vissza. Hidd el kedves kérdező ha lány vagy, én ráírok a lányokra max ők nem írnak vissza nekem.
2021. máj. 16. 08:25
 16/37 anonim válasza:
#14 mert igazából a 95% csak szórakozik, az egoját nyalatja.
2021. máj. 16. 13:02
 17/37 anonim válasza:

Hát ez így van. Most éppen ezzek kapcsolatban nézek youtubeon videót egy

videós nagyon jól elmondja a véleményét!


[link]

2021. máj. 16. 19:00
 18/37 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz (nem olvastam el mindet), amikor mathacem van azonnal írok, és még sem szoktak visszírni a hölgyek. Az én konklúzióm az volt, hogy itt mindenki jobbra húz, na ha van match ÉS tetszik is, akkor TALÁN visszaír, tehát én letöröltem az egészet, mert nem hiányzik a felesleges stressz az életemben, majd csak szembejön velem az igazi :D
2021. júl. 12. 18:39
 19/37 anonim válasza:
Így van kedves 18-as! Nekem is többen mondták meg írták hogy hagyjam ezt az internetes ismerkedést az igazit majd úgyis élőben fogom megismerni majd valahol, nekem sem hiányoznak a felesleges kudarcok miatt a stresszelés, legutóbbi csaj akivel majdnem találkoztam csak pont az utolsó percekben lépett vissza mert neki állítólag 2 napja kiszemeltje volt. Ilyen hely az internet nem éri meg főleg ezek a társkeresők amikért fizetni is kell!!
2021. júl. 12. 20:06
 20/37 anonim válasza:

Nekem a kedvencem az volt amikor valaki naponta egyszer írt vissza majd rákérdeztem és a munkára fogta. De azt mondta egész nap egyedül dolgozik alig van munka stb. Hihető hogy elő sem veszi a telefont csak ül és nem csinál semmit :D

Sajnos nincs olyan társkereső ami komolyan venné ezt és tiltaná azokat akik senkinek nem válaszolnak.

2021. nov. 15. 04:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!