Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hátrányba leszek ez a dolog...

Hátrányba leszek ez a dolog miatt,a csajozásba? 17f

Figyelt kérdés

Nem vagyok,az a bulizós menő srác.De nem akarók az lenni.

Én inkább az vagyok,aki oda figyel a tanulmányi eredményére,hetente párszor lejár edzeni.Haverokal a street workout pályára és ott edzünk,beszélgetünk.

Van egy kedvenc játékom is azzal szoktam,kb három hetente játszani.

Nehányszor ha nincsen jobb dolgom,Apamal és a barátival leugrunk (akik meglehetősen lázak mint apám) a balatoni nyaralónkba



Bár sok lány szerint helyes vagyok,én mindig mondom áh de hogy is🤭


(nem gondolom magamat,rondának de szépnek se..lehet kívülről máskép,láttnak..🤷🏻‍♂️)


Sok lány a bőrömre,szemmre és hajamra hivatkoznak pedig pedig a hajam,nem egy durranás. NEM AKAROM MAGAMAT FENYEZNI!!


Én nem is akarók bulizni és le inni magamat ájulásig.De a lányok az ilyen bulizós sracokra buknak vagy -rosszul gondolom?

Nem szép dolog az átalánositás

Csak az én környezetembe ezt láttom,hogy az ilyen fiúknak van barátnőjük.

Én úgy igazából nem akarók annyira görcsösen barátnőt. Vannak témák amiket nem lehet kibeszélni a szülőkkel és a barátokal.Az életem nem lenne jobb!csak másabb💁‍♂️,ha úgy veszük minden ugyan úgy fogg menni🙂


Ugyan úgy lesznek kötelességeim,amiket meg kell csinálnom. Ugyan úgy fogok edzeni és apáékkal logni🤣.

Csak lesz egy aranyos lány az életembe,akit persze nem fogok elhanyagolni.


Hosszúra sikeredet csak akartam mutattni egy on képet,hogy milyen vagyok valójában.Tudom,hogy egy ember ki ismerése több évbe telhet de én azért leírtam mindent magamról 😉


A vége fele,már annyira nem figyeltem a helyesírásra.Ezt remélem elnézitek nekem!



2021. ápr. 26. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim válasza:

Az életviteleddel nem leszel hátrányba, de a kis önbizalmaddal igen ha nem változtatsz.Legyél tökösebb, magabiztosabb és jó leszel a csajoknál.

33F

2021. ápr. 26. 23:08
 2/104 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm 😊

Ilyen,biztatása vártam!


Én sajnos csak a csajoknál vagyok,ilyen önbizalom hihanyos.

2021. ápr. 26. 23:41
 3/104 anonim válasza:
Szeeintem ezek közül egyik sem olyan ami hátrány lenne. A parti arc srácok, inkább csak a bulizós lányoknak jönnek be, de rengeteg olyan lány van, akik nem nagyon járnak bulikba, max kissebb házibulikba és oda sem azért hogy ájulásik igyák magukat. Szóval lehet hogy a bulis lányokkal nem lesz mrg a közös hang, de a többieknek ez még akár előny is lehet. Én pl nagyon örülök hogy a barátom nem jár el hétvégente bulizni és nem részegeskedik kontrol nélkül
2021. ápr. 27. 00:34
 4/104 A kérdező kommentje:

Igazabból nem úgy értem ,hogy hátrány hannem annyira nem lehet izgalmas egy lánynak.Mert nem csinálok annyi marhaságot,hülyeséget. Eddig így gondoltam!

De rá jöttem,hogy ha egy lány megkedvel,akkor nem fogja érdekelni,hogy bulizok e vagy nem ☺

A válaszokat köszönöm!

akinek van még hozza fűznie

valója,csak rajta várom!

2021. ápr. 27. 01:18
 5/104 anonim válasza:
Ameddig lesz elég lány akik helyesnek találnak téged addig szerintem nem lesz hátrányod a csajozásban.
2021. ápr. 27. 01:19
 6/104 anonim válasza:
Mondjuk először is figyelj oda a helyesírásra! Nekem személy szerint nagyon kiábrándító, ha egy srác egy mondatot sem tud leírni helyesen.
2021. ápr. 27. 01:24
 7/104 anonim válasza:

Mint korodbeli én okádni tudnék tőled, a leírtak alapján


pl.: "Nem vagyok,az a bulizós menő srác.De nem akarók az lenni."

"Én inkább az vagyok,aki oda figyel a tanulmányi eredményére"


Attól, hogy még valaki elmegy bulizni , mert egy szociális személyiség még nem lesz rögtön egy bukott diák, ebből is látszik hogy hatalmas egód van.


"Bár sok lány szerint helyes vagyok,én mindig mondom áh de hogy is🤭

(nem gondolom magamat,rondának de szépnek se..lehet kívülről máskép,láttnak..🤷🏻‍♂️)

Sok lány a bőrömre,szemmre és hajamra hivatkoznak pedig pedig a hajam,nem egy durranás. NEM AKAROM MAGAMAT FENYEZNI!!"


Annyit mondok Mr.Szűz kisfiú, hogy amíg mások fölé helyezed magadat és várod hogy a csaj lemenjen neked alphába, addig egy irritáló csávó leszel barátnő nélkül. Na csáó ;)

2021. ápr. 27. 01:35
 8/104 anonim válasza:

A 7-es válaszoló minden egyes szavával egyetértek.

Ha normális barátnőt szeretnél, először is fel kéne nőnöd és nem egy 13 éves kisfiú szintjén lenned. A lányok amúgy is az érettebb fiúkat kedvelik. Amúgymeg nem minden a külső, csak megsúgom.

2021. ápr. 27. 01:43
 9/104 A kérdező kommentje:

7es


"Attól, hogy még valaki elmegy bulizni , mert egy szociális személyiség még nem lesz rögtön egy bukott diák, ebből is látszik hogy hatalmas egód van."


Ki mondta,hogy bukott diák lesz? Én csak annyit írtam,hogy mit csinálok bulizás helyet.És hanynál tőlem miért is?Csak leírtam,hogy milyen vagyok! nem nézek le senkit.Miért kell kiforgatni a szavaimat?És magyarázd már el kérlek,hogy miért van hatalmas,egom lécives. Annyit írtam hogy néhány lány helyesnek tálal.


"Annyit mondok Mr.Szűz kisfiú, hogy amíg mások fölé helyezed magadat és várod hogy a csaj lemenjen neked alphába, addig egy irritáló csávó leszel barátnő nélkül. Na csáó ;)"


Nem helyezem magamat,mások fölé! mindenki ugyan olyan ember,mint te vagy én.és nem azt várom, hogy a csaj le mennyen alphába,nem tom itt mire gondolsz😅

De ilyet ki írt??? Most komolyan kérdem,holl láttál ilyet???🤯

2021. ápr. 27. 02:09
 10/104 anonim válasza:

Segítek, miért vagy egoista + ha azt akarod megírni mit csinálsz helyette akkor a helyette szócskát használd az "ÉN INKÁBB" helyett mert tisztára degradálod azt amit előtte írtál...

1. Megemlítetted, hogy valakiknél jobb vagy (bár ez most már nem helytálló, mivel azt mondtad, hogy te nem generálsz semmilyen rosszindulatot azok felé akik buliznak, még ha a szövegből az is jön le lol.)

2. Megemlítetted, hogy valamilyen szinten tehetős vagy (nyaraló) teljesen felesleges ezt leírni idegeneknek, ha nem nagyzolni szeretnél akkor csak annyit írtál volna, hogy apádékkal "lazulsz".

3. Egy db negatív dolgot nem mondtál magadról csak annyit hogy egy kicsit "önbizalom hiányos" vagy

Konklúzió : Te a 21. század megnem értett zseni-adonisza vagy aki még tehetős is. Az egyetlen hibád csak az hogy egy kicsit szégyenlős vagy... MICSODA VILÁGOT ÉLÜNK :(!

2021. ápr. 27. 02:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!