Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hányszor írjak egy lánynak...

Hányszor írjak egy lánynak hogy ne legyen túl nyomulós,de azt se érezze hogy hanyagolni?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél a netes beszélgetés során hányszor írjak a lánynak egy héten,hogy ne legyek túl nyomulós,de azt se érezze,hogy hanyagolom?

Gondolom az se mindig jó ha naponta írok.

Eddig még nem volt randi,csak fotókon láttuk egymást



2021. ápr. 27. 17:49
 1/8 anonim válasza:

"Gondolom az se mindig jó ha naponta írok."

Játszmázz csak.

Aztán majd ne csodálkozz, ha inkább összejön egy olyannal, aki őszinte, és képes normálisan beszélgetni vele.

Tudod, ha két ember között megvan az összhang, akkor nincs olyan, hogy "túl sok". Akkor a semmiről is képesek órákon át beszélgetni, és egész egyszerűen minden jön természetesen magától.

2021. ápr. 27. 18:05
 2/8 anonim válasza:
Őszinte szerelmet akartok, de játszmázás nélkül el sem tudtok képzelni semmit. Na, EZÉRT nincs igazán boldog kapcsolata a legtöbb embernek.
2021. ápr. 27. 18:05
 3/8 anonim válasza:
Inkább ne zaklasd.
2021. ápr. 27. 18:23
 4/8 anonim válasza:

Én fiúként is kerestem volna naponta, mert érdekelt hogy érzi magát, mi történik vele. Nem jó, mert aztán tényleg leszart, a figyelmem nem volt értékes. Szóval nem csoda, hogy más fiúk is megkérdezik ezt, és jól akarják csinálni. Én megnézném, a másik hogy reagál arra, ha sokat írok. Ha naponta ő is visszaír, reagál, hívásozunk, és látom rajta hogy jó, akkor én keresem. Ha ritkábban ír, én is úgy kezdem el. Így alkalmazkodom hozzá.

Előfordult, hogy ha nem írtam, nem történt semmi, és vége szakadt. Az ilyesmit hagyni kell.

2021. ápr. 27. 18:25
 5/8 anonim válasza:

Ha nem ír minden nap és pár óránként, úgy érzem hogy nem érdeklem.

24/l

2021. ápr. 27. 19:23
 6/8 anonim válasza:
Személy szerint nekem naponta ideális. Nem szeretem, ha egész nap rajtam lóg valaki. Ha már szoros a kapcsolat, és meg akar osztani velem egy képet vagy bármit, ami épp történt vele, akkor örülök, ha küldi napközben is, de így beszélgetésre napi egy elég szerintem. Ha még nagyon az elején vagytok, akkor 2-3 naponta, bár én nem szoktam bánni, ha valaki naponta keres.
2021. ápr. 27. 19:39
 7/8 anonim válasza:
Én lány szemmel azt gondolom hogy írj neki nyugodtan jól fog esni neki. De ne vidd túlzásba sem hogy 5 percenként írogatsz, persze ha látod, hogy gyorsan visszaír vagy valahogy kimutatja a jókedvét amikor veled beszél akkor az sem lehet baj. De ha úgy érzed, hogy nagyon nyomulós vagy akkor írj nekki minden nap egy keveset. Fontos hogy ne annyira keveset, hogy olyan legyen neki mintha hanyagolnád...
2021. ápr. 28. 13:42
 8/8 anonim válasza:

Igazodj hozzá. Elég kaki, hogy ide jutottunk, de ha ő óránként ír, neked is valahogy úgy kell,még az ismeretségetek elején:x

Ha elolvasta, de nem ír vissza vagy csak órák után válaszol és soha nem keres, könyörgöm, ne írj neki. Annak semmi értelme👀

Egy nő sem ér meg ennyi macerát barátom, vagyunk olyan 7-8 milliárdan, ennek a fele nő. Van kiből válogatni

2021. ápr. 29. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!