Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel lehet, és mekkora...

Mivel lehet, és mekkora mértékben, vagy százalékban megnövelni az anyagcsereműködést? Mi van akkor, ha izomerősítő gyakorlatokat hanyagolni akarom és inkább kardió és hasonló állóképességre épülőkre fókuszálnék?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert így szeretnék fogyni, majd később lehetőleg többet enni, mint most de úgy, hogy ne hízzak. Hány kalória mehet el így körülbelül? Mennyit kell edzeni, ha így sem vagyok nagy sportoló?


Zárójelben: nyilván minden gyakorlattal erősítem az izmot, de súlyzózással meg hasonlókkal nem szeretnék jelenleg foglalkozni.


2021. ápr. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy időben pont ugyanilyen problémával és célokkal hashajtót nyomattam. Kifejezetten jó, mert az értékes tápanyagokat hasznosítja a szervezet, majd fölöslegesen vannak tele a belek és addig nem tud annyi fehérjét befogadni. Jó néha "kimosatni" a raktárakat
2021. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ambiw1 ***** válasza:

Kb 1 hónapja láttam meg ezt

[link]


Most mikor megvenném már nincs raktáron... Több rostfogyasztással megtudod növelni az anyagcsereműködést. Csak hát nem akarsz gondolom 1kg zabot megenni. Mint ahogy írtam nincs raktáron ez a cucc szóval nem tudtam még kipróbálni.. De valami hasonló rostot beszereznék a helyedben és kipróbálnám én is így teszem most de még nem találtam. :D

2021. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!