Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Női oldalról mégis mi az...

Női oldalról mégis mi az elvárás manapság a férfiaktól illetve ki milyen idős pasival ismerkedik ?

Figyelt kérdés

Szóval én 31 vagyok, egyrészt kíváncsi vagyok mi lenne az elvárás tőlem , mert habár szerintem a javarészét teljesítem (saját lakás, jó egzisztencia, jó munkahely ,magas vagyok, kék szemű, átlagos testalkat, ) .... de mégis olyan egyedül vagyok mint a kisujjam.


Másik amire kíváncsi vagyok, mégis mennyi idős pasikkal álltok szóba úgy egyáltalán? Mik a korhatárok? Egy kicsit úgy érzem most magam mintha két szék között lennék, korombeliek alig vannak akik társat keresnek, nálam idősebbeknek nem kell fiatalabb, nálam fiatalabbaknak meg kb idősebb :D



2021. máj. 1. 08:15
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
#19 Külföldi melóból gyűjtöttem össze a lóvét, meg gyűjtöm a mai napig, csak nem telepedtem le itt. Nem, nem volt annyi eszem hogy megforgassam, mert nem értek a pénzügyekhez csak annyit hogy berakom állampapírba és ennyi. Nem értek a tőzsdézéshez, ingatlanbefektetéshez, semmihez. Kitömték pénzzel a bevállalós családokat, ez felnyomta az árakat, én nem láttam előre hogy ez így lesz, hogy 5 év alatt háromszorosára fog nőni egy panel ára. Ez van. Egy átlag dolgozó ember vagyok aki a munkájához ért és ennyi. Nem erről szólt a kérdés, szóval erről ennyit.
2021. máj. 1. 18:50
 22/22 anonim válasza:

Az az elvárás, hogy vegye komolyan az ismerkedést, ha bejövök neki és legalább az első randiig bírja ki, hogy nem tűnik el szó nélkül. Ezen kívül, kapcsolatot keressen, ne eltartót, "pótmamát". Bár tök felesleges már úgy érzem, bármit is elvárni, kb reménytelen...

Nálam előny, ha az illető vagy nem akar gyereket, vagy már van neki, mivel az enyém felnőtt és nem akarok már közöset senkivel.

Huszonévestől negyvenesig keresek.

2021. máj. 1. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!