Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Női oldalról mégis mi az...

Női oldalról mégis mi az elvárás manapság a férfiaktól illetve ki milyen idős pasival ismerkedik ?

Figyelt kérdés

Szóval én 31 vagyok, egyrészt kíváncsi vagyok mi lenne az elvárás tőlem , mert habár szerintem a javarészét teljesítem (saját lakás, jó egzisztencia, jó munkahely ,magas vagyok, kék szemű, átlagos testalkat, ) .... de mégis olyan egyedül vagyok mint a kisujjam.


Másik amire kíváncsi vagyok, mégis mennyi idős pasikkal álltok szóba úgy egyáltalán? Mik a korhatárok? Egy kicsit úgy érzem most magam mintha két szék között lennék, korombeliek alig vannak akik társat keresnek, nálam idősebbeknek nem kell fiatalabb, nálam fiatalabbaknak meg kb idősebb :D



2021. máj. 1. 08:15
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Kezdjél el prostikhoz járni és szard le, hogy mit gondolnak a nők meg mik az igényeik.
2021. máj. 1. 16:30
 12/22 anonim válasza:
Kocsi ,jogsi ,stabíl munkahely,némi anyagi háttér oké ,de kérdezem én 26 éves létemre honnan a francból szedjek össze egy házat? Felénk a romos teljesen felújítandó is 25 millió és a környéken ez a legolcsóbb! Egy átlag ház 40 misi körül mozog! Egy telek is 10 millió ,tehát mivel mindenem megvan a házon kívűl és így kénytelen vagyok itthon lakni akkor lúzer vagyok? Ne gyertek az albérlettel nem fogok havi 150 ezret kidobni csak azért,hogy aludni járjak oda!
2021. máj. 1. 17:08
 13/22 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok és van lakásom 28 évesen vettem újépítésű, szóval 26 évesen talán még korai , bár tesómnak is van és ő 26 évesen vette... és ismerem az árakat te 40 milliót írtál , na ott ahol én vettem ennél drágább ami nekem van jelenleg . És azért ha nekem szülőkkel kéne élnem hát minden bajom lenne. 11 éve élek pesten külön szülőktől és ez jól van így. Lúzer nem vagy ettől egyáltalán, csak lassan elgondolkoznék a helyedben ezen a lakás/költözés dolgon szerintem.
2021. máj. 1. 17:25
 14/22 anonim válasza:
Szerinted én nem gondolkoztam? Csak mögöttem nincs anyuci apuci meg nagyszülők akik tessék fiam itt van 20 millió ,azt meg ne akarja senki bemesélni,hogy kijön az iskolából 20-22 évesen és 26 -30 évesen 100℅ önerőből kicsenget 40 milliókat! Bár tudom itt a gyakorin mindenki gazdagabb mint mészáros !
2021. máj. 1. 17:34
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem rakta alám apuci a lakást hidd el (bár van olyan évfolyamtársam aki alá igen, szóval erre is van konkrét példám, a gyerek azt se tudta megmondani mennyi volt a lakás, meg azt se hogy mekkora) Tehát ezt én vettem egyedülmeg is dolgoztam érte és tény utazgatni nem jártam hanem inkább erre költöttem. Ad2 nem kell 100% önerő, amúgy 20% önerő kell egy lakáshoz tehát 30 milliónal 8 milliót jelent többi lehet lakáshitel és akkor már mindegy hogy lakáshitelt fizetsz , vagy bankba rakosgatod a pénzed (tekintve a lakásárak alakulását lakásvásárlással többre mész) Most az egy dolog hogy nekem kicsit még szerencsém volt árak tekintetében és hát munkahelyen egyszer kaptam egy olyan bónuszt amit kevesen, tehát már hitel mentes a lakás, de a lakás hitel intézménye nem szégyen.
2021. máj. 1. 17:45
 16/22 anonim válasza:
28 éves embernek 40 millás újépítésű kecó. Tudom én hogy nem csak csicskamunkából és szar fizetésből áll az élet, vannak emberek akik más szinten gondolkodnak, de akkor sem ez a realitás a többség számára. A nulláról indulva egy szar 20 millát félretenni rohadt nehéz, az meg nem elég szinte semmire,talán egy 30nm szar lyukra egy lepukkant lakótelepen. Pont ezzel a gonddal küzdök, nem látom a végét a spórolásnak, hiába van már több mint ennyim. Kezdek belefáradni abba hogy meg kell ba$zódni azért hogy hozzam a kötelező minimumot. És az sem garancia semmire. Verjem magam egy csomó hitelbe azért hogy legalább a "normális" szintet megüssem, hogy megfeleljek az alap elvárásoknak? Inkább a fa$zom verem bele az egészbe, kiköltözök végleg külföldre, ott legalább nem néznek le azért hogy csak egy albérletre futja.
2021. máj. 1. 17:50
 17/22 anonim válasza:
Nem szégyen a hitel,de ha egyedül van valaki manapság nem osztogatják úgy a hitelt mint régen fizetés fedezet stb stb függő!
2021. máj. 1. 17:50
 18/22 A kérdező kommentje:

Igen ezzel sajnos körbeértünk, egyedül nem tud az ember belevágni nagyobb dologba, de ha meg nincs lakása és minél idősebb annál inkább elvárás lesz már ez felé hogy egyedül lakjon saját lakásban stb.... Azt is tudom hogy nem mindenki él úgy mint én ezzel is tisztában vagyok, azzal is hogy a statisztikák amiket hamisítanak a ksh nál nem túlságosan valósak. A gond csak az, hogy jelenleg egy ilyen világot élünk. És nem rövid távon fog megváltozni. Tesómat anno rábeszéltem a lakásvásárlásra, de még jó, mert egy hétre rá hogy megvette 6 milliót emelkedett volna a lakás ára. De ha van 20 millád a helyedben bevállalnék már egy lakást lakáshitellel.


Bár ez csak a lakás... a követelmények megugrása másik dolog és általában női oldalról a hozzáadott érték az , hogy ő meg hozza a gyerekét vagy kutyáját :D

2021. máj. 1. 18:00
 19/22 anonim válasza:

16#- költözz külföldre aztán majd rájössz hogy ott sincs kolbászból a kerítés.

Több önerőd lesz de jelzálog nélkül max. egy szép lakókocsit fogsz tudni venni. Ha egyedül vagy és nem örökölsz akkor kb. ugyanaz a felállás mint itthon és persze ha nem látják hogy "jó adós" vagy akkor ott se állnak szóba veled a bankok.

Az persze már egy másik dolog hogy az elmúlt évben a szokásos 10%-ot levitték 5-re, míg itthon a 20%-ot felemelték 30-ra és ha nem vagy hajlandó gyereket csinálni akkor sehogy nem kapsz lakáshitelt (személyi kölcsönt igen de az más történet).

És persze nem 30 évig hanem 15 évig fizeted ugyanazt az összeget de az alapfelállás ugyanaz.

Az viszont "érdekes" hogy nem volt annyi eszed hogy azt az állítólagos 20 millát "megforgasd" egy kicsit az évek alatt...

2021. máj. 1. 18:33
 20/22 anonim válasza:
Te jól csináltad Kérdező, ezt el kell ismerni. Nekem sajnos nem volt ennyi eszem mint neked. Önálló életre kell törekedni. Nem tudnék már annyira bízni senkiben hogy egy ilyen anyagi sorsközösséget vállajak vele, elkötelezve magamat beláthatatlan időre, kockáztatva azt hogy egy váláskor teljesen kisemmizve kezdhetek mindent előlről. Én ezt már nem tudnám mégegyszer végigcsinálni. Láttam jópár ilyen példát, nagyon meg lehet szívni. Az a baj hogy lelkileg is megviselt a pénzért való küzdelem, nem vagyok egyáltalán egy pozitív személyiség. Szerintem nekem a prostizás marad ahogyan az elmúlt években is. Azt hogy én miért vagyok egyedülálló azt igazából értem is, te viszont tényleg normálisnak tűnsz, biztos alapokon áll az életed, érdekes hogy ez nem kelti fel a nők figyelmét. Talán nem tudod jól eladni magadat. Nem adsz eléggé a külsőségekre, nem vagy elég domináns ha társaságban vagy, így észrevétlen maradsz. A csendes fickók nem igazán érdeklik a nőket ahogy észrevettem. Viszont utolsó ótvar fickók is elvisznek jó nőket a nagy dumával, férfias, domináns viselkedéssel befűzve őket. Az a baj hogy ez nem igazán tanulható szerintem. Sokan a semmire is lehengerlően magabiztosak tudnak lenni, mások meg akkor is túlzottan szerények ha amúgy nem kellene annak lenniük.
2021. máj. 1. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!