Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyen Tinder bio szerintetek...

Ilyen Tinder bio szerintetek milyen egy huszonéves lánynak?

Figyelt kérdés

Pozitív, vidám, határozott lány vagyok. Szabadidőmben szívesen megyek moziba, színházba, strandra, szeretek új helyeket felfedezni, de egy jó könyv, film, vagy néhány óra a konyhában is kikapcsol.


Továbbá: ♍🐕🗣️✍️🎵🏊⛸️💃🌲🏖️🍩🍝☕


Ha hasonló beállítottságú vagy te is, vagy úgy érzed, passzolnánk, akkor írj rám 😉


Javítsak valamit? Vagy ez így korrekt? Vagy béna?


2021. máj. 3. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Nekem tetszik

22F

2021. máj. 3. 12:53
 2/23 anonim válasza:

Szerintem is jó. Bár nekem anno mikor fent voltam a nevem volt kint és hogy sportolok😂

Aztán voala megtaláltam életem szerelmét🥰😃

Sok sikert a párkereséshez 😁

2021. máj. 3. 12:56
 3/23 anonim válasza:
Nekem srackent nem vált be a tinder, mert (akikkel én találkoztam) a lányok nem nagyon kerestek komoly kapcsolatot.
2021. máj. 3. 13:00
 4/23 anonim válasza:

Nekem tetszik, jobbra húználak

21/F

2021. máj. 3. 13:04
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok! Reméltem, hogy pasi fejjel is okés a dolog 😁
2021. máj. 3. 13:06
 6/23 anonim válasza:
Tökéletesen semmitmondó leírás, de tökéletesen megfelel a tökéletesen semmilyen férfiaknak. 32F, ha ez info
2021. máj. 3. 14:05
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Adnál tippet, hogy milyen bio fog meg egy nem semmilyen férfit?

Mert nem érzem magam semmilyennek, és nem is olyan párra vágyom.

2021. máj. 3. 14:06
 8/23 anonim válasza:

"moziba, színházba, strandra,"


Csak miattad nem oltatnám magam. Illetve ez a rengeteg emoji is mi az isten?

Tényleg semmitmondó az egész, írj olyat magadról ami csak te vagy.


Segitség:

Milyen kapcsolatot keresel?

Alkalmas vagy-e erre, vagy az utolsó pillanatig szorongsz majd lemondod?

Mennyire lősz felfelé magadhoz képest?

Mit nyer veled a másik?

Mit ad az életéhez a jelenléted?


Pl:

Boldog nő vagyok, sokat mosolygok, ha éppen rossz napod volt, mellettem elfelejtheted. Szeretném tartósan boldoggá tenni a párom, élményekkel gazdagodni együtt, elmenni strandra, moziba, vagy bárhova ahol még nem jártam, vigyél el a kedvenc helyeidre. Értékelem a könyveket és főzni is szeretek, neked mik a kedvenceid? :)


Kopizhatod egy az egyben ha tetszik, kiváncsi lennék milyen eredményeket hoz, illetve a rengeteg kezdeményezési lehetőséggel hogyan élnek :D

2021. máj. 3. 14:25
 9/23 anonim válasza:
#6 De most mit írjon le? Arra tejesen jó ez a bio, hogy kapjunk egy képet róla, és mondjuk indításnál tudsz reagálni a biojára, aztán majd jobban megismered a lányt irl.
2021. máj. 3. 14:26
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves 6os! Köszi, hogy ennyit írtál, de nem becsicskulnk tervezek a másiknak, csak azért, mert neki farkincája van. Nem őt akarom boldoggá tenni, és nem azt szeretném ecsetelni, hogy mit tudok neki adni.


Egy tartós kapcsolatra vágyom, ahol egymást tesszük boldoggá, egymásnak adunk, egymás kedvenc helyeire megyünk. Nem alárendelve szeretnék lenni, hanem egyenlő félként szeretnék szeretni, és szeretve lenni.


Lehet, számodra az én bio-m nem szimpatikus, alapvetően nem is te vagy a célközönségénem kort és felfogást tekintve sem.

De tényleg köszi :))

2021. máj. 3. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!