Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem válaszolnak a nők a...

Miért nem válaszolnak a nők a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Több társkereső oldalon is fenn vagyok de már többször tapasztaltam, hogy hiába írok a nőknek leveleket el sem olvassák vagy meg se nézik az adatlapomat. Miért?

2021. máj. 24. 14:51
1 2
 11/17 anonim válasza:

A társkeresőket a rajtuk lévő emberek, elmamlaszkodták.


Ugyanis a legtöbb férfi úgy van vele, hogy nyugodtan rálehet írni akár az összes nőre is, aztán ha 400 levélből 2 válasz jön akkor már megérte. Jó taktika is lenne, csak az a baj, hogy további 500 férfi is ugyanígy gondolja. Ők is ráírnak mindenkire aki nőnemű vagy annak néz ki.


A nők pedig egyszerre lehetetlen helyzetbe is kerülnek, illetve sokaknak az egójuk is át van verve.


Ugyanis az belátható, hogy egy nőtől sem várható el, hogy szépen elolvasson és kielemezzen 150 levelet naponta, majd mindenkinek esélyt adjon aki elfogadható üzenetet írt és nem csak farkáról készült képét küldi el. Illetve aki válogathat az bizony válogatni is fog. Így gyakorlatilag a sikerhez egy adott férfinek minimum 100 másik vetélytársánál jobbnak kell lennie. Illetve egy nő a társkeresőn nem egy HR-es egy munkáltatónál, akinek kötelező elolvasni minden beérkező levelet. A nők többsége ha talált egy számára szimpatikus csávót akkor a többi férfinek már nem fog visszaírni.


És az egójuk pedig azért van átverve, mert azt látja, még a legkevésbé attraktív hölgy is, hogy 150 pasi próbálkozik náluk. Tehát ők nagyon is kívánatos nők és hát akkor nekik a legjobb jár. Mert az nem feltétlen tudatosul mindenkiben, hogy az a 150 pasi aki ráír egy lányra, az ráír másik 100 nőre is.


Nagyjából ez okoz egy hatalmas imbalance-t ami miatt gyakorlatilag random az utcán leszólítani lányokat is célravezetőbb férfiként mint társkeresőn ismerkedni.

2021. máj. 27. 16:52
 12/17 anonim válasza:
Azért, mert minden nő 40 év alatti, magas és diplomás férfit akar sok lóvéval. Én 50 levélből csak 2 választ kaptam. Ezért se fizetek egy társkereső oldalnak sem és nem tudom sajnálni se egyik nőt sem, akiknek az arca még évek múlva is ott lesz! Szánalmasak! 50-55 évesen is válogatnak!
2021. júl. 22. 16:17
 13/17 anonim válasza:
Azért, mert mind magas, diplomás, és autóval és lakással rendelkező férfit keres. Xard le már őket. Ott maradnak 40-55 évesen is egyedül a macskájukkal. Ismerkedj máshol. Én bemegyek egy vendéglátó helyre, rendelek egy italt vagy vacsorát és ha van ott magányosan ülő nő, aki jól néz ki,akkor meghívom valamire. ennyi csak! Onnantól, ha elfogadja a meghívást, már csak te ronthatod el.
2021. aug. 5. 19:43
 14/17 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nem veled van a probléma, csak ezek a társkeresők úgy vannak megírva, hogy kizsákmányolják a felhasználókat és aki itt neked durva választ adott, az csak védeni akarja ezt a portált. Nem kell figyelembe venni. Természetesen ez a gyakori kérdések oldalra is vonatkozik.
2021. aug. 8. 16:39
 15/17 anonim válasza:

mi nok ki tudjuk szurni kinek erdemes...............irni!

mert vagy,;

1,; meztol csopogo csupasziv "bàjgùnàr"!

2,; sotet bunko kihaennempasas!

olyan hudenagy valasztek nincsen ugyanis!

ezt most vedd ahogy akarod de ez van!

hogy olyant keres aki jo modu? apuskam mi nok a BIZTONSAGOT keressuk es nem a par honapos lehangolo kalandot ha mar PART keresunk!

-en nem keresek senkit! nem kell pùp a hàtamra!

Erzsi

2023. ápr. 4. 18:16
 16/17 anonim válasza:

Sziasztok. Én egy átlagos, önmagára igényes pasi vagyok. Konkrétan még alacsony is, és kopaszodó, szóval ver a sors 🙂.

De nekem érdekes módon válaszolnak a nők, 1-2 naponta írok pár hölgynek, és akad köztük bombázó is. Persze sokan offolnak,de akad partner.

Légy kreatív, humoros. Nekem működik.

2023. aug. 14. 16:26
 17/17 anonim válasza:
1-esnek: te nem vagy semmi, hogy látatlanba megmondod. :)
2023. aug. 16. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!