Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek miért mondják a...

Szerintetek miért mondják a szingli pasik, hogy nincsenek normális nők? Senki nem akar egyedül megöregedni... A csajok pedig ennyire önállóan akarnak élni?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #önállóság #szingli #Lányokkal van a baj?
2021. máj. 28. 20:43
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Tényleg rengeteg retardált hercegnő van olyan attitűddel amivel a seggem se törölném ki.

Szerencsére már megtaláltam azt az egyet akit kerestem, igy már csak kivülről nézem az egész társkeresősdit és rázom a fejem.

2021. máj. 28. 22:09
 12/21 A kérdező kommentje:

9: mind hazudnak, ugyan azt?

Nem hinném. Vagy aztán ki tudja.

2021. máj. 28. 22:10
 13/21 anonim válasza:

12: Igen.

Hát mit hazudjon az, aki mindig mást hibáztat a saját hibája vagy tervei miatt? Azt, hogy a másik a hibás, nem?

Vagy megfelelési kényszer miatt hazudják, hogy akarnak családot.

Ez az elvárás azért sok helyen még nem kopott ki tudtommal.

Aztán a környezetnek azt adják elő, hogy akarnak, próbálják, csak nem sikerül.

Aztán közben lehet nem is akarnak, talán nem is barátnőznek, csak önvédelemből ezt a mesét mondogatják.

Lehet, az ő szűk környezetükben bántalmaznák őket, ha nem mondanák ezt, pl. bu

ziznák őket.

2021. máj. 28. 22:15
 14/21 anonim válasza:
Wgy kapcsolatért tényleg sokat kell tenni, de nálam biztos nem fér bele minden. De miért is kellene? Engem nem az határoz meg, hogy épp kapcsolatban vagyok-e.
2021. máj. 28. 22:33
 15/21 A kérdező kommentje:
Nehéz esetek ezek az biztos. Nekem meg csak úgy pattannak ki a fejemből a hülye kérdések 😀😀😀
2021. máj. 28. 22:55
 16/21 anonim válasza:
Nem hülye kérdés, ha valami okból megfogalmazódott benned. Egyedülálló férfiként úgy gondolom, vannak normális nők. Nincs kizárva, hogy te is normális vagy. :)
2021. máj. 29. 02:39
 17/21 anonim válasza:

Ezt több szálról is meg lehet közelíteni.

Először is a véleményem, hogy vannak normális nők, csak tényleg kisebbségben vannak és a többségüket pont mivel normális a srácok elszedik, nekem meg már senki sem jutott.

Nézzük az én oldalamat: nem ajnározom magamat, mert nem vagyok egoista, de tudom mennyit érek és tudom, hogy mellém egy intelligens kedves nő illik. Na az ilyen enyhén fogyócikk. Vagy elutasítanak, mert van túlsúlyom (tényleg igyekszem ezen dolgozni, de nem könnyű), vagy már alapból sincs esélyem, mert egy egészséges kapcsolatban él évek óta.

Onnan is fel lehet venni a fonalat, hogy sok nő a feminizmus túloldalára esnek (félreértés ne essék, egyenlőek a nők és a férfiak, csak különböznek) és szimplán lenézik a normális srácokat, mert biztos unalmas papucs, nekik a hülye egoista beképzelt pávák kellenek.

A másik gondolkodásmenet az, hogy sokan ebben a Disney mesében élnek, hogy ők a királynők és a konkrét 10/10 fehér lovon belovagló herceget várják aki magas, izmos, jóképű, gazdag. Az ilyen sosem létezik, ha valaki ezt gondolja az ébredjen fel, mert minden srác egy selejt (magamat is beleértve) és azt kell megnézni, hogy a selejtség mértéke és minősége mennyire 3t (támogatott, tűrt, tiltott). Ez a kategória normális, csak álmodozó.

Aztán vannak akik tényleg nem álmodozóan normális, abból meg elvétve van egy szingli és stabil kapcsolataik vannak.

Ezeket összeszedve Kérdező, 20 éves vagyok és egyre kezdem elveszteni a reményt, hogy lesz valakim is, mert statisztikailag kevés olyan ember van, aki a normális és szingli kategóriában van.

20/F

2021. máj. 29. 09:59
 18/21 anonim válasza:
Ha 20 èvesen kezded elveszteni a reményt 17-es, az nem azért van, mert nincs elég 'normális' lány.
2021. máj. 29. 11:05
 19/21 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy elkeseredett. Fiatal vagy még és a korosztalyodban nehéz olyat találni, aki komoly kapcsolatot akar. Ha nem lenne minimum 10 pasi ismerősöm, akik ezekkel a problémákkal szenvednek...

A lényeg, hogy fiatal vagy és van remény 35-40 felé már neccesebb lenne. Szóval fel a fejjel 😘☺️☺️☺️

2021. máj. 29. 12:23
 20/21 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

17 vagyok, köszönöm, nagyon aranyos vagy 😁

Jól látod a helyzetemet, ráadásul nem vagyok az a nagy bulizós fajta, hogy például Pesten találjak valakit úgy hirtelen.

Azért azt tudom, hogy nem leszek egyedül és ezt az elkeseredettséget úgy kell pontosan érteni, hogy már túlzottan nem érdekel, hogy van-e valakim vagy nincs, mert már beleuntam a vágyakozásba, a fájdalomba és a konstans csalódásba

2021. máj. 29. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!