Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aki tetszik fiú,a földönkívüli...

Aki tetszik fiú,a földönkívüliek után érdeklődik évek óta. Nőtársaim,nem bizarr,morbid számotokra ilyen fura érdeklődés?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 19:40
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Még mindig sokkal jobb mintha a fehérnép után érdeklődne mellettem.
2021. máj. 31. 00:22
 12/39 anonim válasza:

2. Jó a humorod.^^

Kérdező: az természetes, hogy az ember kíváncsi. Normális, hogy érdekli egyedül vagyunk-e.

De egyébként miért csak a nőktől kérdezed??🤔

2021. máj. 31. 00:40
 13/39 A kérdező kommentje:
Mert nő vagyok és a férfi fura érdeklődése ez,legalábbis számomra az....
2021. máj. 31. 10:02
 14/39 anonim válasza:

De akkor feltételezed, hogy minden férfi fura, és ezért kérdezed csak a nőktől?...

Igazából mind1 is nekem.

2021. máj. 31. 10:08
 15/39 anonim válasza:

Bocsanat, nincs sok időm valaszolgatni. A népemet nem fednem fel, hogy kik vagyunk. Csak pár beavatott ember tudatja kik vagyunk:)De a nevemet elarulhatom. Nem szeretnénk intergalaktikus háborút kirobbantani szerencsétlen plejadiak miatt.


Kérdező, ha nem bánod a szondazast, esetleg valamikor elszallhatok feléd.

Üdv: Gjrhrkrl (ejtsd Gjürhürkrül, de az üket alig hallhatoan)

2021. máj. 31. 10:10
 16/39 anonim válasza:

#15, de akkor diplomáciai kapcsolatok kellenek, mert az ország meghódítása nem ártana pár sci-fi kütyü által.

Szóval, Gjrhrkrl, ha segítesz akkor megkapod egy általad választott országot magadnak :D

#14 minden csávó fura, ahogy minden nő is, a kérdés hogy el tudod-e viselni

2021. máj. 31. 10:15
 17/39 anonim válasza:

Persze mert csak kamuzol 15-ös. 😃


A plejádiak nem rabolnak embereket azok a szürkék és a reptiliánok.


A szondázás is nem a jó eszközök közé tartozik szóval szép mese de az egész katyvaz kedves emberi srác vagy lány. Ennél azért több fantaziat vártam volna. 😏

2021. máj. 31. 10:27
 18/39 anonim válasza:

#17 én nem így tanultam a Jokibra bolygón. Nem Gjrhrkrl vagyok, hanem Kdrjns. A szondázás emberi jelenség, amikor alkoholt fogyasztanak, ami valamiért kiüti őket.

Ne viccelj már, a reptiliánok nincsenek azon a szinten, 1-2 repül, de a metánlégkörből nem tudott kiszabadulni.

A plejádiak tényleg "nem lopnak", mert a szürkékkel végzik el a piszkos munkát 😅

Na de mindegy, mi a trivestisek alakváltóak vagyunk, úgyhogy hölgyeim, az vagyok éppen, akit akartok hogy legyek 😂

2021. máj. 31. 10:34
 19/39 anonim válasza:

18-as akkor légy önmagad! :D Ti is csáposok vagytok, vagy humanoid típusúak?


17-es vagyok!


Amúgy a reptik és a szürkék között is vannak jók akik együtt dolgoznak nem csak a plejádiakkal.


Hát ezt nem is tudtam, hogy a plejádiak szürke futárokat alkalmaznak. :D


Szerintem a plejádiaknak nincs szükségük futárra, de mindegy is. :D


Az öreg bácsival is elkommunikáltak telepatikusan, akit látogattak, aztán később felröppent a hír, hogy a két plejádi lányka valójában két táncos nő, és emberek és nem plejádi földönkívüliek.


Szóval 18-as melyik fantasy generátort használtad az interneten egy földönkívüli faj nevének létrehozására? :)


Hidd el ebbe a századba már igen nehéz dolga van bármelyik földönkívüli fajnak hiszen az emberek manapság már videomanipulációs, és képmanipulációs dolgokkal is tisztában vannak a mesterséges intelligencia alakváltó készségéről nem is beszélve, csak egy reface és máris máshogy néz ki az illető a képen vagy a videón, így nehéz lenne bizonygatni bármelyik földönkívülinek hogy ők bizony földönkívüliek. :)


Alakváltani én is tudnék digitálisan.

2021. máj. 31. 10:56
 20/39 anonim válasza:

#19

18 vagyok, és semmilyen netes módszert nem használtam, létező Genus vagyunk a társainkkal együtt (a fejemből pattant ki, van jelentése)

Nincs szükség futárra ez tény, de tudod hogy megy ez, semmiből sincs elég sok :D

Igyekszem magamat adni, de eddig el lettem utasítva, így más bőrébe bújok, és úgy lehet esélyem. A személyiséget meghagyom, plusz ha akarnám se tudnám megváltoztatni.

2021. máj. 31. 11:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!