Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aki tetszik fiú,a földönkívüli...

Aki tetszik fiú,a földönkívüliek után érdeklődik évek óta. Nőtársaim,nem bizarr,morbid számotokra ilyen fura érdeklődés?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 19:40
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
28-as,kerlek ne trollkodj. Nincs olyan eszköz, amivel bármit bármire lehet fordítani csak úgy. Értelemszerűen az emberek megfigyelése közben mentjuk le a nyelvüket is, a szokincsuket, a kiejtést, a kifejezéseket, de kérlek ne várd el, hogy minden nyelvvel megtegyuk ezt. Emiatt használjuk azokat az eszközöket is, amelyeket a Földön hasznalnak forditasra. Mielőtt megkerdezned, nem konkrétan a Google fordító weboldalt, hanem az alkalmazás mögötti adatbázist.
2021. máj. 31. 11:38
 32/39 anonim válasza:

Oh hát persze.


Ez is fejletlenségre vall. Egy igen fejlett földönkívüli simán tudná kiben bízhat kiben nem, hiszen telepatikus képessége van. Ha el is mondja képes a felejtetésre is többek között. Szóval veszteni valója sincs.

Amúgy nem fer :D, "ti megfigyeltek minket mintha valami vadállatok lennénk vagy kiskedvencek és gyakorlatilag zoologiailag vagyunk kezelve :D, annyi különbséggel, hogy a zoologus jó szándékú, és az állatok védelme érdekében és az ökosziszténa érdekében teszi a munkáját, és ti meg játszátok itt ezt a nem cimbizünk mert ember közbe meg lehet egy univerzális életre szóló barátságot vesztesz ezzel.", ha ez igaz lenne, de nem az.


Melyik földönkívüli vetemedik a gyk-ra. :) Amúgy milyen faj már az amelyik bántalmazza a tagjait nem egy jó földönkívüli nemzetség, akik között vannak bizonyosan lázadók is, legalábbis remélem :), ahelyett hogy letiltanák egy időre az emberek látogatásáról, ha ennyire fontos az inkognitó, csak mert próbált emberekkel cimbizni és mesélt egy két dolgot. Az összes cikk amiket olvastam azon kamilláztam hogy soha nem olyanokkal próbáltak kapcsolatba kerülni, akik önzetlenek egy-két kivétellel, meg úgy őszintén ha mesélnének is az embereknek róla, tét nélküli lenne, mert senki nem hinne nekik.


Amúgy nem egy híres zoológus az állatokkal szintén megtanult egyfajta kommunikációt, és az állat is ezáltal bizonyosan érzékelt dolgokat és különbségeket. Pl. Hogy Jane Goodal nem fog enni kukacot, mikor a kiscsimpánz meg akarta volna etetni vagy maximum úgy csinált mintha megenné, de a csimpánz szerintem azt észrevette, nem hülye, csak nem szólt érte, vagy maximum visszakövetelte a finom falatot. Ha eszközhasználatra is alkalmasak akkor ez is lejön nekik, hogy jé ez a hasonló kinézetű csupasz valami nem eszik tök fincsi kukacot.


Tudod mit akkor meg az én kreativitásom "individum titok" és ne merészelj közelíteni semmilyen formába, se semmilyen szondával, bár te úgyis a kérdezőt akarod megközelíteni hogy szondázd, bár nem értem miért hiszen a neki tetsző fiút érdekli a földönkívüliek és nem a lányt. :D


Bár most nem tudom, hogy a csápos kollégád ír, vagy a trivest fajba tartozó fantáziádból kipattant genus. :D

Na jó én befejeztem, nem spamolom tovább a kérdést.


Szerintem kérdező keress mást inkább! Mert a kérdésedhez nagy többség olyan fog írni, akit szintén érdekel a földönkívüli élet, amúgy itt lehet bőven regény ötleteket gyűjteni, mindig megállapítom. Elvétve lesz egy-két vallásos aki bibliából idéz majd hogy cáfolja, vagy lesz aki szintén egyet ért veled, de így a kérdés jelenlegi statisztikáját nézve több mindenkit érdekel a földönkívüli élet, azt a két földönkívüli kollégának álcázott kisfiút vagy kislányt is. :)

2021. máj. 31. 12:05
 33/39 anonim válasza:
Aha szóval a magyar az valahogy nagyon kiemelten fontos nyelv nektek ezek alapján. Szóval hackerkedtek is és én vagyok a troll. :)
2021. máj. 31. 12:06
 34/39 anonim válasza:

* ökoszisztéma


bocsánat tipozok időnként.

2021. máj. 31. 12:06
 35/39 anonim válasza:

32es örülök, hogy te annyira ismered a földönkívüli letformakat, hogy tudod mikre képesek. Hozhatok neked a szulobolygomrol egy pioca szerű élőlényt, ami még kommunikálni se nagyon képes, csak a feromonjaival. De minden földönkívüli képes telepatiara, meg feledtetesre. Nálatok az emberek egy része még egyszerű matematikai műveletek vegrehajtasara is alkalmatlan, bár van aki meg programozik...


A másik, aki foldonkivulinek adja ki magát, a Genusrol vagy mi, nemtudom hogy ki lehet.

2021. máj. 31. 12:12
 36/39 anonim válasza:

A genus nemzetséget jelent. De nektek van nyelvi adatbázis másolatotok jogtalanul eltulajdonítva. Ugy látszik a latin nyelv nem annyira fontos nektek de ha vannak tudósaitok akkor biztos höbörögnek mert így sokminden tudományos szakszót nem fogtok tudni és sok érdrkes dologról maradtok le. 🙂 Ennyit az inteligenciáról.


Olyan nálunk is van nem csak a pióca, a férgek is ilyenek.


De van intelligens védett fajunk is az a neve, hogy Eudontomyzon danfordi vagy a másik Eudontomyzon mariae. 😏


De azt is tudni kell erről a fajról, hogy a víz indikátorai. Ahol vannak a folyóban vagy a patakban ott biztos hogy tiszta a víz.

Lárvaállapotban detrituszt 😏fogyaszt kifejletten parazita pl. Salmo trutta-n 😏 is élősködik többek között de mivel igen érzékeny a vízre és takaritja is a vizet bizonyos helyzetekben ezért nagyon értékes bolygónk szakembereinek és mikor szaporodasi időszak van az arra kozlekedoket iranyitjak hogy nehogy kart tegyenek bennuk. De nem mondanam hogy keptelenek a mi bolygonkon levo Eudontomyzon danfordik a komunikaciora bizony élénk kommunikáció van köztük hiszen tudnak szaporodni méghozzá csoportosan és érdekességük hogy a megtermékenyítés válogatott párok között megy végbe. Szóval ehhez viszont kommunikáció is kell. Amirol te beszélsz az is kommunikáció metakommunikációhoz tartozik amik az ösztönt hivatottak lekommunikálni, kiváltani. Azért kiváncsi lennék hogy mi annak a pióca szerű lénynek a neve. 😏 De ugyis tudom hogy muk lesz. Az emberek is használnak feromon parfümöt az más kérdés hogy van olyan akire ez teljesen hatástalan.


Oh hát én sem vagyok matek zseni de nem jelenti azt hogy nem is lehetek zseni matekbol de én nem is lopok adatbázisokat tét nélkül se.


Miért nem kéritek a nyelvi adatbazist ahelyett hogy lopjátok. Ez csúnya dolog a mi hazankban ez egy jogvedett szellemi tulajdon ellopasanak minosul amiert borton buntit adnak.

2021. máj. 31. 13:03
 37/39 anonim válasza:

Kedves 36os. Ha magyarul van az írás, a rendszerunk nem ismeri fel a latin szavakat benne. Örülök az okoskodasodnak.


Kérlek szarjal sündisznót!

2021. máj. 31. 15:18
 38/39 anonim válasza:
AZt hittem ennél fejlettebb a földönkívüli technológia, de most csalódtam.
2021. máj. 31. 16:04
 39/39 anonim válasza:

36-os, 38-as vagyok. :D


Szegény sündisznókat meghagynám a természetnek, és én sem kérek a hátsómba tüskéket.

2021. máj. 31. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!