Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim, lenne kedve valamely...

Hölgyeim, lenne kedve valamelyikőtöknek csiszolni egymás randi készségeit? 😀

Figyelt kérdés

...jobban mondva, inkább az enyémet. Az elmúlt év, és a rengeteg munka miatt úgy érzem, kissé berozsdásodtam.


Szeretnélek meginvitálni egy kellemes vacsorára / ebédre, utána egy sétára. Beszélgessünk, ismerkedjünk, kötöttségek nélkül - nem veszíthetsz vele(m) semmit (legfeljebb ettél egy jót 😀). Amennyiben szimpatikusak vagyunk egymásnak, úgy beiktatunk egy második alkalmat - ha nem, megy mindenki a dolgára.


A munkám miatt a szélrózsa minden irányába járom az országot, szóval szinte mindegy, merre laksz.


Gyere - próba, cseresznye! 31/F 🍒



2021. jún. 7. 14:48
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Azért ez tök kreatív randifelkérés :D Sok sikert :)
2021. jún. 7. 15:25
 2/27 anonim válasza:

Jaj amúgy tényleg aranyos🤣🤣

Értem én, hogy dolgozol meg minden, de biztos ez a legmegfelelőbb oldal erre? Amúgy mi a munkád?

És persze sok sikert!!

2021. jún. 7. 15:44
 3/27 A kérdező kommentje:
Miért ne? 😀 Kereskedelem, céget építek.
2021. jún. 7. 15:55
 4/27 anonim válasza:
Szerintem a 2-es arra értette, hogy anoníman elég érdekes lehet az egész. Mármint nyilván beszélnétek privátba, meg megtudnátok kb. milyen a másik, de kép és név nélkül ismerkedni elég necces tud lenni.
2021. jún. 7. 16:01
 5/27 A kérdező kommentje:
Ez adja a sava-borsát.
2021. jún. 7. 16:08
 6/27 anonim válasza:
4es, miért? Humoros, bevállalós, kicsit szemtelen, de udvarias, nem pofátlan. Ha nem lennék férjnél, én tennék egy próbàt. 😁 Hajrà, sok sikert! 34L
2021. jún. 7. 18:10
 7/27 A kérdező kommentje:

Legközelebb 😉

Köszi, sok boldogságot Nektek!

2021. jún. 7. 18:40
 8/27 anonim válasza:

Ceget epitesz?


Akkor te vagy a komuves?

2021. jún. 7. 19:41
 9/27 A kérdező kommentje:
Ahhoz előbb meg kell találnom Kőmíves Kelemennét, illetve licitálok egy dévai telekre.
2021. jún. 7. 19:59
 10/27 anonim válasza:
😆😆😆
2021. jún. 7. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!