Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim, lenne kedve valamely...

Hölgyeim, lenne kedve valamelyikőtöknek csiszolni egymás randi készségeit? 😀

Figyelt kérdés

...jobban mondva, inkább az enyémet. Az elmúlt év, és a rengeteg munka miatt úgy érzem, kissé berozsdásodtam.


Szeretnélek meginvitálni egy kellemes vacsorára / ebédre, utána egy sétára. Beszélgessünk, ismerkedjünk, kötöttségek nélkül - nem veszíthetsz vele(m) semmit (legfeljebb ettél egy jót 😀). Amennyiben szimpatikusak vagyunk egymásnak, úgy beiktatunk egy második alkalmat - ha nem, megy mindenki a dolgára.


A munkám miatt a szélrózsa minden irányába járom az országot, szóval szinte mindegy, merre laksz.


Gyere - próba, cseresznye! 31/F 🍒



2021. jún. 7. 14:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom 😀
2021. jún. 8. 15:28
 22/27 anonim válasza:
Hát, az biztosra összejött neki, hogy pár emberbe pozitív benyomást keltett :) nekem pl feldobta a napom, hogy még mindig vannak ilyen kreatív ismerkedők, plusz az aranyos nagypapa személyiség is pozitívan meglepett :D de én is “sajnos” párkapcsolatba vagyok.
2021. jún. 8. 17:00
 23/27 A kérdező kommentje:
Részemről az öröm. Ne habozzatok megemlíteni az ötletemet egyedülálló nagymami ismerőseiteknek! 😁 Köszi, és bucisimi mindenkinek!
2021. jún. 8. 17:47
 24/27 anonim válasza:
Imádnivaló vagy, de sajnos én is párkapcsolatban vagyok. Ja, és férfi! :DD
2021. jún. 9. 12:05
 25/27 A kérdező kommentje:
😆 Pacsi, pajti!
2021. jún. 9. 14:49
 26/27 anonim válasza:

Ha nem lennék erősen introvertált és fiatal, még benne is lennék:D

De azért sok sikert😊

2021. jún. 15. 20:44
 27/27 A kérdező kommentje:
Challenge accepted 🙊
2021. jún. 17. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!