Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/nők Az utcán vagy plá...

Lányok/nők Az utcán vagy plázában/árkádban,a pasi hogyan kezdeményezhet?

Figyelt kérdés

Úgy értem,egy szimpatikus ismeretlen fiú,hogyan kezdeményezhet nálatok?

Vagy ilyen esetben abszolút offoljátok.



2021. jún. 9. 09:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
10# Ez hülyeség. Attól, hogy egy férfi közvetlen, nyitott, attól még nem kell összeszarnia magát senkinek. Szerintem sokkal gusztustalanabb, amikor egy nő játssza az eszét. Ha mindkét fél őszinte, akkor rossz nem sülhet ki belőle, maximum nemet mond a nő. És aztán? Neki jólesik, mert tudja, hogy valakinek tetszik, a pasi pedig hamar kiheveri. Ennél nagyobb katasztrófa ne történjen...
2021. jún. 9. 14:56
 12/20 anonim válasza:

11


Valamennyire igazad is van, de a nok nem igy gondolkodnak. Ezt el kell fogadnod.

2021. jún. 9. 14:58
 13/20 anonim válasza:
12# Nő vagyok, de nem fontos... :D Legyen csak igazad... Ha boldogít a tudat, miszerint minden elszalasztott alkalom kudarcba fulladt volna, hát legyen!
2021. jún. 9. 15:12
 14/20 anonim válasza:

#13


Bocs igazad van. Kijavitom magam.


Csak a nok 90% - 99%-arol beszeltem.


Mindig vannak kivetelek, sot van olyan is hogy a csaj megy oda srachoz.


De szerintem arra pakolnank a penzunket hogy ez egy srac eleteben atlagosan 0.1 szer fordul elo.

2021. jún. 9. 15:27
 15/20 anonim válasza:

Nekem eleg para lenne, ha valaki igy jonne oda hozzam az utcan.


Egy kocsmaban, italozgatas kozben, pultnal szerintem sokkal jobban jon ki, ha odamesz valakihez.


De az utcan nekem nagyon fura.

2021. jún. 9. 16:06
 16/20 anonim válasza:

15#

Jól beszélsz Én mindig bárokban ismerkedek lányokkal De most ez sajnos kilőve mert nem vagyok beoltva így ennek annyi.

2021. jún. 9. 17:38
 17/20 anonim válasza:

Velem sehogy. Nem ismerkedni megyek ilyen helyekre.

Ha pl dolgozni is mennem kell hamarosan, akkor pedig főleg nem egy idegenre akarom pazarolni az időmet.

Céltudatosan vásárolni megyek.

2021. jún. 10. 07:57
 18/20 anonim válasza:
Pedig szerintem sűrűn nem történik azért ilyen. Azt az egyet is azért meglehetne becsülni, ha tényleg jó kiállású és illedelmes is. Szerintem vannak még ilyen férfiak. Nyilván csak egy idegen, de akkor ezzel a hozzáállással ne várj kapcsolatot. De tudom, a mai világban már csak a Tinder meg a többi szutyok app a nyerő, amiknek igazából semmi értelme nincsen, mert csak egy kis része használja a felhasználó arra a célra, hogy kapcsolatot keressen.
2021. jún. 10. 12:16
 19/20 anonim válasza:

Mai világban szerintem nagyon sokat ér az, ha valaki még a középsuli/egyetem alatt, tehát kb. 25 éves koráig megtalálja a párját, mert 30 körül jönnek elő a problémák, pont az ilyen Tinder meg hasonló nevű appok miatt. Nyilván vannak szerencsések, akik ott találják meg életük szerelmét, de azt azért látni kell, hogy egy csomó nő is csak spontán felregisztrál, hogy megerősítést kapjon, hogy mennyire jól is néz ki, meg vannak, akik csak egyéjszakás kalandot keresnek, tehát a felhozatal nagyon vegyes.


Éppen ezért lehetne egy kicsit jobban megbecsülni azt, aki csak úgy leszólít az utcán, vagy bármilyen helyen, mert ez a mai világban egy igen bátor és ritka dolog. Régen is hasonló helyeken ismerkedtek az emberek, igen, még az internet előtt is, pedig nyilván akkor is voltak idióták.

2021. jún. 10. 12:28
 20/20 anonim válasza:
Nyugi a szórakozóhelyeken sem lehet ismerkedni. Ott is a csajok 90 %-a csak arra hajt, hogy kifizessék neki az italokat, aztán meg továbblép. Táncolni meg kevesen tudnak: én amikor egy egyetemista buliban felkértem egy lányt, pont szamba zene szólt és csak hülye pofát vágott. Egyébként minek fizetnél egy idegen nőnek, aki még a jelét se adta, hogy tetszel neki?
2021. júl. 7. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!