Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, akiknek még nem volt...

Férfiak, akiknek még nem volt barátnőjük! El lehet viselni ezt a hiányt? Egy idő után elmúlik a vágy?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy közel a 30hoz, bár néhány lazább kapcsolatom már volt, ez a sors vár rám.

2021. jún. 10. 23:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
Nem szeretnél inkább tenni ellene? A kérdésed azt sugallja, hogy neked nem jó így. Akkor miért nem inkább azon vagy hogy változtass a helyzeteden ahelyett hogy beletörődnél?
2021. jún. 10. 23:26
 2/41 anonim válasza:

El lehet és igen, idővel elmúlik. Ezen kellett nekem is átesni, ugyanis nekem nem lehet barátnőm, szóval kénytelen voltam megbékélni a ténnyel, hogy nem is lesz.


De ha neked amúgy lehet és akarsz is, akkor ne add már fel, tényleg. Azért a beletörődés nem egészséges, szerintem. Nekem muszáj, de neked nem hiszem. Foglalkozz magaddal, fejleszd magad, járj el helyekre, ismerkedj, legyél nyitott, határozott és akkor simán összehozhatsz egy kapcsolatot, tényleg. Ne add fel, nem szabad.

2021. jún. 10. 23:28
 3/41 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy neked nem lehet.

Én 9 éve folyamatosan próbálkozom, élőben, online, de a nekem tetsző nők eddig még csak párszor adtak esélyt. Nincsenek nagy igényeim, mert eleve nem tetszenek a műanyag, pláza cica jellegű nők. És hiába tartom fontosnak a belső tulajdonságokat egy kapcsolat elején igenis a külső is nagyon fontos. Több barátnőm is lehetett volna már, de képtelen voltam és nem is akartam hazudni nekik. Mert ők nekem nem annyira tetszettek. Szerintem semmi értelme ilyen téren a kompromisszumnak, viszont így a nekem tetsző nőknek sosem fogok tetszeni. Én amit lehetett, már kihoztam magamból. Szóval igyekszem magam a nőtlenségre beállítani. Időnként amúgy elég jól megy is. Szerintem sok ilyen ember van, csak a többség nagyon leadja az igényeit és inkább összejön egy számára nem vonzó nővel. És itt most nem a kis dolgokra gondolok.

2021. jún. 10. 23:41
 4/41 anonim válasza:
Soha nem volt még kapcsolatom, amit el lehet viselni, mert hát itt vagyok és élek, de attól még valami, vagy inkább valaki nagyon hiányzik mellőlem. Szerintem soha nem múlik el a vágy, ha mégis, elég kinéznem az utcára, fél órán belül biztos látok egy párt kézenfogva sétálni. 10+ éve próbálkozom (ha a netet próbálkozásnak lehet nevezni) egyetlen kapcsolat sem jött össze. Élőben nehezen ismerkedek, meg a netes tapasztalataim alapján az önbizalmam valahol lent, a föld alatt kell keresni. Komolyan, évente egy kezemen meg tudom számolni, hányan húznak jobbra, ezzel a külsővel nem tudok labdába rúgni, a neten biztosan nem. A dumám meg nincs olyan, hogy ezt a külsőt kompenzálja. Sok dolog nem megy, az ismerkedés nálam ide tartozik, barátaim sincsenek.
2021. jún. 10. 23:51
 5/41 anonim válasza:
A parkapcsolat nem letszukseglet, szoval igen, eletben lehet maradni nelkule is...
2021. jún. 11. 01:16
 6/41 anonim válasza:

Nekem volt éppen elég, és éppen az tett tönkre. Soha többé nem engedek közel magamhoz olyan vérszívó, aljas, rosszindulatú és egyben ostoba lényt, mint a nő. Mindegyik csak a pénzemre pályázott, a szeretetet csak hazudták, és valójában csak saját magukkal törődtek.


Ne gyere azzal hogy "biztos én választottam rosszul". Az összes riha ezt szajkózza. Aztán mindegyikről két perc beszélgetés után kiderül, hogy ugyanolyan nárcisztikus, agresszív baromállat, mint a többi.


Nagyon jól elvagyok egyedül a hobbijaimmal, a haverjaimmal, a kutyámmal. Ha punci kell, némi pénzért házhoz jön. Ami még jobb, hogy utána el is megy. Nem látok semmi erkölcsi különbséget a "fizetős barátnő" és a sima között: egyes exeim olyan dolgokat megengedtek maguknak, amihez képest az országúti strichelés is enyhe fiatalkori botlás.

2021. jún. 11. 03:28
 7/41 anonim válasza:

Hű milyen csalódottságot látok itt nálatok, sajnálom.

Vannak még jó és normális lányok, mindig voltak vannak és lesznek.

Én drukkolok, hogy mindannyian pozitívan csalódjatok, előbb-utóbb megtalálja a zsák a foltját, személyes tapasztalatom alapján arra a zsákra több folt is akad, csak van ami nem elég tartós, nem tart örökké, de mindenből lehet tanulni. :)

A férjem 40 éves volt mikor megismerkedtünk, ő sem bízott már semmiben párkapcsolat terén, mégis egymásba akadtunk, és teljesen megváltozott, kinyílt és fiatalodott vagy 10 évet, azzal, hogy elkezdett igazán élni.

Ti se adjátok fel a reményt, tele van a világ potenciális lányokkal, és jó részével meg lehet találni a közös hangot, amiből még bármi lehet.

2021. jún. 11. 06:28
 8/41 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


Ha a nősülésre gondolsz, azzal még nem késtél el nagyon. (Ha már a negyvenes éveid közepe-vége felé tartanál, akkor talán - de így még nem.)


Iskolázottság és viselkedéskultúra területén nem vagy túl igényes? Mi a tisztes polgári foglalkozásod, illetve milyen iskolákat végeztél eddig?


A párkapcsolat testi része valóban nem létszükséglet, de egy SEGÍTŐTÁRS az élet nehézségeiben - főleg lelki értelemben - erősen megkívántatik.


Üdv: egy középkorú Hölgy

2021. jún. 11. 06:39
 9/41 A kérdező kommentje:
Eddig pedagógiai területen dolgoztam, most jelentkeztem újra egyetemre, mert az előbbit, hiába szép, de semmire sem becsülik. Amúgy, ha valaki ezért utasít el, az számomra ugyanolyan, mintha csak a pénzre menne, szóval elég felejtős. Ha sok pénze van az embernek, nehéz elhinnie, hogy nem azért kell. Olyan nőt meg ki akarna?
2021. jún. 11. 08:38
 10/41 anonim válasza:

Szóval a helyzetet úgy értékeled, hogy nem vagy egy szép ember, viszont magasra teszed a lécet külső terén?

Ha ez így van, akkor változtass a kisugázásodon, próbáld meg tisztelni, szeretni magad. Adj a stíkusodra is

2021. jún. 11. 08:51
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!