Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, akiknek még nem volt...

Férfiak, akiknek még nem volt barátnőjük! El lehet viselni ezt a hiányt? Egy idő után elmúlik a vágy?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy közel a 30hoz, bár néhány lazább kapcsolatom már volt, ez a sors vár rám.

2021. jún. 10. 23:19
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Magadnak köszönd! :D Látatlanul ítélkezel én meg a látottak alapján ítélkezem.

És mi ez a "mit tudok nyújtani egy nőnek" duma? Ilyenkor érdekes nincs az a fene nagy egyenjogúság.

Először is megtetszünk egymásnak, és ha a belső tulajdonságok alapján is passzolunk kialakulhat a párkapcsolat is. Ehhez nem hiszem, hogy a pénznek kéne, hogy köze legyen. Ha meg igen, arról fent leírtam, hogy mit gondolok. Csak az olyan nő ne csodálkozzon, ha annak nézik ami. Ezekre a nőkre vonatkoztatom azt, hogy csak a testüket adják cserébe, mert a belső értékeiket ez a mentalitás már be is lőtte nulla körülire.

2021. jún. 11. 12:05
 32/41 anonim válasza:
De te nem passzolsz senkivel, és nem alakul ki párkapcsolat se :D aztán meg itt szepegsz
2021. jún. 11. 12:08
 33/41 anonim válasza:
Tiszteled és becsülöd magad?
2021. jún. 11. 12:10
 34/41 A kérdező kommentje:

Tudod ez olyan dolog, aminek az elvekhez van köze. Tudom sokak számára ez ismeretlen terület, de megpróbálom elmagyarázni.

Szóval valaki mondjuk azt gondolja jogosan, hogy egy politikus ne keressen már milliókat, amikor egy pedagógus sokszor a családját sem képes eltartani. Igaza van az illetőnek, de a világ ettől még olyan amilyen.

A saját példám alapján tisztában vagyok vele, hogy a nők többségének az igényei el vannak csúszva a férfiakéhoz képest. Vagyis átlagos pasinak átlag alatti nő jut.

Ezt én meg is értettem, de attól még jogosnak nem fogom érezni. A kérdésem is erre vonatkozik, ha megfigyeled. Vagyis, hogy mihez lehet kezdeni a nőtlenséggel.

2021. jún. 11. 12:14
 35/41 anonim válasza:
Tiszteld és becsüld önmagad, mert csak akkor fog tisztelni és becsülni egy nő, ha te is rendben vagy magaddal. - Ezt mondaná egy pszichológus szerintem.
2021. jún. 11. 12:19
 36/41 A kérdező kommentje:
Becsülöm és tisztelem minden olyan tulajdonságomat, értékemet és eredményemet, ami arra méltó. Ahol pedig kell ott igyekszem fejlődni.
2021. jún. 11. 12:23
 37/41 anonim válasza:
Hiába csűröd a szót, a tények azok hogy nem találsz magadhoz párt és ez zavar téged. A kommenteket, amik felnyitnák a szemedet se fogadod el, hanem magyarázod a hülyeséget ami ide juttatott.
2021. jún. 11. 12:57
 38/41 A kérdező kommentje:

Melyik is nyitotta volna fel a szemem? :D

Hogy itassak le csajokat és aztán tartsam őket sokra? :D

2021. jún. 11. 13:01
 39/41 anonim válasza:

Ha valaki nem talál párt 30 évig sem, ott nála van a hiba. Lehet kifogásokat keresni, de az oka nála található. Mivel nem ismerlek, így nem tudom mi lehet. Én a helyedben elmennék szakemberhez és beszélgetnék erről, elmesélném az összes ismerkedés szituációt, hátha rájön az okára és akkor tudod min kell változtatni.


Tudom, hogy a kérdésed nem erre irányult, de szerintem ezt beletörődés helyett még próbáld meg. Legalábbis én megpróbálnám, ha ennyire rosszul állnék.

2021. jún. 11. 13:13
 40/41 anonim válasza:
Én 30 éves kanos, szűz férfi vagyok, sosem volt csajom. A vágy pedig, hogy puncikat k.ú.r.j.a.k szanaszét sosem fog elmúlni, amíg fiatal vagyok és kemény a f.a.s.z.o.m addig biztosan nem múlik a vágy. De én hiába szoktam próbálkozni a nőknél, mert a nők többsége nekem eddig vissza sem köszönt, ha köszöntem, plusz, ha odamentem beszélgetni, akkor röhögve elsétált a hülye, büdös k.u.r.v.a. Én elismerem, hogy nem vagyok jóképű, sem izmos és vannak hibáim, de azért nálam s.z.a.r.a.b.b embereknek is volt már puncika a farkukon, szóval nem kéne beleszakadniuk a csajoknak abba, ha köszönniük, vagy beszélgetniük kéne velem.
2021. jún. 12. 15:36
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!