Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, akiknek még nem volt...

Férfiak, akiknek még nem volt barátnőjük! El lehet viselni ezt a hiányt? Egy idő után elmúlik a vágy?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy közel a 30hoz, bár néhány lazább kapcsolatom már volt, ez a sors vár rám.

2021. jún. 10. 23:19
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Ezt meg miből olvastad ki? Pont azt írtam, hogy nincsenek magas elvárásaim a külső terén. Nincs baj a külsőmmel sem, csak durván el vannak tolódva az elvárások a másik oldalon.
2021. jún. 11. 09:01
 12/41 anonim válasza:

11


Úgy következtettem erre, hogy a csúnya embernek is lehet barátnője, az ő szintjén. Ha nincs valakinek, az valószínűleg magasra tette a lécet. Én sem vagyok jóképű, mégis van feleségem. A lazább kapcsolatokban miért voltál jó numera? Akkor mégis vannak, akik nem teszik magasabbra a lécet nálad.

2021. jún. 11. 09:15
 13/41 A kérdező kommentje:

Miért kell egyből arra gondolni, hogy a férfi teszi túl magasra a lécet?

Nem inkább pont a nők? Tudod milyen nő jut egy átlagos, vagy kicsit jobb srácnak? Átlag alatti vagy csúnya.

Mert a nők megszokták, hogy rengeteg pasi jut rájuk. Főleg a neten.

Ahogy már írtam én nem fogom beérni olyannal, akihez már az elején se vonzódok, mert az hazugság. És semmi jóra nem vezet.

Ami pedig az alkalmi kapcsolatot illeti, én le tudok feküdni olyan nővel, aki nem annyira tetszik. Ezzel szerintem az emberek többsége így van.

2021. jún. 11. 09:23
 14/41 anonim válasza:
13 Nem tudom, én csak magamból indultam ki. Nem vagyok jóképű, helyes, de mégsincs átlag alatti párom. Szóval nem tudom neked miért nem jött össze :(
2021. jún. 11. 09:41
 15/41 anonim válasza:
Ha nem rágódsz rajta megoldható, nekem sincs 10 éve senkim, nem is ismerkedem. Nem lenne rossz, de amikor álmodozol a közös kalandokról, az egy ideális verzió. A valóságban ennek egy torz változata fog várni, így ha nem éred be a tökéletesnél kevesebbel (mint jómagam), bele se kezdj mert a való élet nem így működik.
2021. jún. 11. 10:02
 16/41 A kérdező kommentje:
14es. Akkor neked hogy sikerült?
2021. jún. 11. 10:04
 17/41 anonim válasza:
Társkeresőn ismerkedtem, rengeteg mire ráírtam, aki szimpatikus volt. Akinek kép alapján én is az voltam, az visszaírt (kb 100-ból 1). Aki visszaírt, azzal találkoztam. Volt akinek nem tetszettem, volt aki nekem nem tetszett. Aztán végül volt olyan, akinek tetszettem és ő is nekem.
2021. jún. 11. 10:08
 18/41 A kérdező kommentje:
Hát gratulálok! Én 9 éve csinálom ezt és már nem igazán tudok bizakodni.
2021. jún. 11. 10:10
 19/41 Miss Endzsi válasza:
Rossz helyen keresel szerintem, túl magas az a léc. A nő is szívesebben lenne a jó képű beszédessel, de tudja magáról hogy nem olyan csinos így a saját körében keresgél.
2021. jún. 11. 10:27
 20/41 A kérdező kommentje:

Ne nevettess már. :D Mikor keresgélnek a nők online a saját "körükben"?

Már leírtam mi a gond és kaptam pár érdemi választ is.

A nők többsége neten és a valóságban is nagyon elszánt.

Ezért szóba se állnak a saját szintjükkel.

2021. jún. 11. 10:30
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!