Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, akiknek még nem volt...

Férfiak, akiknek még nem volt barátnőjük! El lehet viselni ezt a hiányt? Egy idő után elmúlik a vágy?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy közel a 30hoz, bár néhány lazább kapcsolatom már volt, ez a sors vár rám.

2021. jún. 10. 23:19
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
#40-es, nekem 120 kilósan, nagyon zárkózott koromban jött össze az első, szóval részben igazad van. Ami érdekes, hogy beismered, hogy nem vagy jóképű, izmos, stb... viszont a leírtak alapján nem áll érdekedben változtatni ezen. Nem minden a külső, de meg kell tanulnod beszélgetni velük. Nekem az első úgy jött össze, hogy több jól időzített kétértelmű utalással felcsigáztam a fantáziáját, aztán utána már nem kellett aláadnom a lovat, mert beleélte magát, aztán gondolatban kicsit kiszínezett engem és máris az "elmegy egynek" kategóriába voltam.
2021. jún. 12. 20:51
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!