Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, akiknek még nem volt...

Férfiak, akiknek még nem volt barátnőjük! El lehet viselni ezt a hiányt? Egy idő után elmúlik a vágy?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy közel a 30hoz, bár néhány lazább kapcsolatom már volt, ez a sors vár rám.

2021. jún. 10. 23:19
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
* elszállt :D
2021. jún. 11. 10:31
 22/41 anonim válasza:

Nem tudom te kiket utasítasz el, de szerintem nem csak a kinézet miatt. Egyszerűen az a hiedelem van a fejedben hogy te nem kellesz senkinek, vagy mert ő jobb nálad vagy mert rosszabb.

És nem tudsz udvarolni sem.

Ennyi.

2021. jún. 11. 10:33
 23/41 A kérdező kommentje:
Ha ennyire jó vagy látatlanul, néhány mondat alapján, hogy ilyen messzemenő következtetéseket vonsz le, áruld már el, hogy most épp mire gondolok?
2021. jún. 11. 10:34
 24/41 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy rossz szöveget tolsz (mondjuk túl sokat), esetleg előnytelen valamiért a fotód? Vagy nincs önbizalmad, ergo nem tiszteled magad, és ez látszik?
2021. jún. 11. 10:40
 25/41 A kérdező kommentje:
A fotóm szerintem megfelelő. Bár csinálok azért újat a biztonság kedvéért. A szövegem pedig egyszerű, de mégis érdeklődést fejez ki. És jó esetben (ha a lány képes bemutatkozást írni), akkor utal a szimpatikus jelölt adatlapjára. Illetve egy kérdést is tartalmaz ezzel kapcsolatban. A "hello, mizu, meg szép vagy, ismerkedünk?" stílust messze kerülöm. És hosszas regényt se írok az első levélben, melyben már a gyerekeink számát tervezem megvitatni.
2021. jún. 11. 10:50
 26/41 anonim válasza:

Ne a neten ismerkedj, itt mindenki az atyaúristennek képzeli magát, menyj el valamelyik szórakozóhelyre péntek/szombat este, dugig vannak csinos fiatal szingli csajokkal akik alig várják hogy valaki leszólítsa és táncoljon velük, hidd el ha nem vagy címeres bunkó akkor tök normálisak.

Nem kell diszkóba menni, vannak kulturált értelmes fiataloknak szóló helyek. Múlt pénteken voltam Budapest Parkban, hát barátom fogalmazzunk úgy hogy meg van terítve...

Persze ha ahhoz is sóher vagy hogy befizesd a beugrót és meghívj bárkit egy italra akkor mégis mit vársz, miért jönne össze veled bárki is ha saját magadat nem tudod eltartani?

Vagy annyira puhap**s vagy hogy leszólítani se mersz egy lányt? Akkor hogy fogod megvédeni ha éjjel belétek kötnek amikor hazakiséred?

Nem vagy szórakoztató, jóképű oké más se, de mégis mi az amit tudnál nyújtani egy nőnek amiért szeretni és tisztelni is tud?

Nem lehet hogy végül mégis csak benned van a hiba?

2021. jún. 11. 10:54
 27/41 A kérdező kommentje:

"Barátom"!

Először is "menj el" helyesen! Mondjuk a helyesírás szerintem szimpatikus dolog.

És mik megint ezek a gondolatolvasások? :D

Egész estés italozásra hívtam meg már csajt, aztán le is feküdtünk. Számomra ez annyit is ér. Ennél egy kicsit nekem magasabbak az igényeim. És szólítottam már le lányokat, csak nem mindenkinek a kocsmában tobzódás a terepe. Ettől miért is lenne kevesebb? És egy nő mit tud nyújtani a testén kívül, amiért ne egy prostinak nézzem? :D Ha a pénzem alapján ítél meg, akkor nem több annál, sőt még álszent is.

2021. jún. 11. 11:07
 28/41 anonim válasza:
Besavanyodott alaknak tűnsz. Lehet hogy nem vagy az... de amit itt írsz, abból az jön át.
2021. jún. 11. 11:11
 29/41 anonim válasza:

Jajjj hát persze hogy rögtön megtalálod a helyesírási hibámat :)

"És egy nő mit tud nyújtani a testén kívül, amiért ne egy prostinak nézzem? :D"

Itt van a kutya elásva, ha nem vagy tisztában azzal hogy egy nő mit is tud nyújtani feléd akkor mit vársz el?

Korábban azt mondtad hogy nincsenek nagy igényeid...

Ráadásul 29 évesen úgy gondolod hogy kihoztad magadból a maximumot.

Tehát szerinted te vagy az álompasi csak a nők a buták hogy nem vesznek észre és nem kellesz nekik.

Oké :D

2021. jún. 11. 11:23
 30/41 anonim válasza:
Én még arra lennék kíváncsi, milyen neked az átlagos nő.
2021. jún. 11. 11:37
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!