Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerelmes vagyok nagyon.. De...

Szerelmes vagyok nagyon.. De akit szeretek, nem tudom hogy tanácsos lenne beismerni az érzéseimet Félek ha elmondim mit érzek akkor Akaratom ellenére elüldözöm magam mellől. Mi lenne a helyes? 21F

Figyelt kérdés
Ss
2021. jún. 14. 13:33
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Nem azt mondták hogy 40 éves korodig várj hanem azt hogy szerelmet kifacsarni valakiből akinek 3 hónapja lett vége a kapcsolata nem lenne szép dolog. Te se kezdtél kapcsolatba 3 hónap után hiszen te írod hogy 3 éve egyedül vagy. Ez a hasonlítgatás nem egy szerelmes pasira vall hanem inkább egy követelező pasira. Te figyi drága én már 3 éve vagyok egyedül nekem járca kapcsolat tőled. Uff. Ez borzalmasan hangzik így nem?
2021. jún. 14. 18:46
 22/27 anonim válasza:
Csak azt mondták hogy hagy neki időt.
2021. jún. 14. 18:47
 23/27 anonim válasza:
* jár
2021. jún. 14. 18:47
 24/27 anonim válasza:
* a
2021. jún. 14. 18:48
 25/27 A kérdező kommentje:

Én egy percig se mondtam pláne írtam, hogy bármit is követelnék. Csak csupán nem értem az életet néha.

De maradjunk annyiban hogy én csak is olyannal vagyok hajlandó kapcsolatra, akit szeretek, így igen szívemen viselem azt ha valami nem sikerül hisz nagyon nehezen megy ez a dolog nekem így is.

2021. jún. 14. 19:12
 26/27 anonim válasza:
"ha túl sokat kell rá várnom ..." - Szerintem 5 találkozás nem túl sok, és a jó dolgokra sokszor várni kell. Örülj, ha szívesen találkozik veled.
2021. jún. 14. 19:17
 27/27 anonim válasza:

Pedig úgy hangzott mintha a nő valami szociális segély lenne ami jár neked.


Most vagy türelmetlen vagy, vagy igazándiból jól próbálod titkolni, de követelődző típus csak azért mert te már mióta vagy egyedül.


Te szeretnéd, hogy csalódott állapotban kapcsolatot kezdjen veled és aztán azt veszed észre hogy olyan mint a pontyocska hideg és kimért és bizalmatlan? Mert szerintem nem. Ha szerelmes vagy akkor tiszteld ezt, és hagy neki időt, máskülönben azt mondom hogy csak idealizáltad a szerelmet, magyarán nem őt szereted, csak azt a képet amit rámatricáztál képzeletben.

2021. jún. 15. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!