Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki választ...

Van itt olyan lány aki választ tudna adni a kérdésemre és egyúttal ismerkedne még így is?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem a következő: hogy lehet, hogy minden lány elutasító velem, amikor írok nekik vagy leszólítom őket?


Mindig odamegyek, kérdezem, hogy mikor nyitnak ezek a szép lábak vagy valami, és egyszerűen nem. Bárhogy próbálkozok, mindig csak azt kapom, hogy egy szánalmas, ronda, egoista vagyok, amiből az utóbbi szerintem attól még nem lesz igaz, ha szimplán tudom magamról, hogy jóképű, okos és kedves vagyok.


Lányok, előfordulhat, hogy bennetek van a hiba? Nyilván ez költői kérdés volt, inkább a kérdés az, hogy pontosan mi ez a hiba és mi a megoldás.


Mint említettem, ismerkednék is olyan lányokkal, akik eddig elutasítottak. Sose volt sok elvárásom. Persze legyél nagyon szép, az számít messze a legtöbbet. Emellett nem árt, ha szeretsz főzni, takarítani, mosni, vasalni és masszírozni. Kor nem számít, leszek az unokád vagy az apukád ha úgy van.


Rólam annyit, hogy egy átlagos kandúr vagyok, akikre igaz amit fent említettem. Ennél nagyobb ziccer nem sokszor van az életben lányok, hajrá.


2021. jún. 16. 18:54
1 2
 11/17 anonim válasza:

Ez gáz szöveg,mondj valami kevésbé perverzet.

Meg mi az hogy minden házimunkát szeressen,Házvezetőnő kell extràkkal?

2021. jún. 16. 21:40
 12/17 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1057..


Egy év alatt nem találtál ilyen lányt? Nahát... Biztos bennünk van a hiba...

2021. jún. 16. 22:20
 13/17 anonim válasza:

A mikor nyitnak ezek a szép lábak kérdésedet kivesézték már előttem, így azt nem kívánom ragozni (egyetértek a többiekkel, bunkó vagy).


“ Sose volt sok elvárásom … legyél nagyon szép, az számít messze a legtöbbet. Emellett nem árt, ha szeretsz főzni, takarítani, mosni, vasalni és masszírozni.” —-> nekem ez elég sok elvárásnak tűnik, legalábbis egy “átlagos kandúrnak” nem jár egy ilyen kaliberű nő.


És te azon kívül, hogy “átlagos kamdúr” vagy, mit tudsz letenni az asztalra?

2021. jún. 17. 09:32
 14/17 anonim válasza:

ezen a leíráson jót derültem!


csúcs vagy Kérdező! :D

2021. jún. 17. 14:25
 15/17 anonim válasza:

🤣🤣🤣 Ez hatalmas most feldobtad a napom.


Lehetséges, hogy annyira nárcisztikus személyiség vagy, hogy fel sem fogod agyilag miért utasít vissza az a sok nő.

Vagy tényleg csak vicceskedni próbálsz.

2021. jún. 17. 15:14
 16/17 anonim válasza:
Egy év alatt nem jött rá, hogy hol van a hiba, lehet, hogy jövő nyáron ismételten meg fogja kérdezni, hogy mi a baj a nőkkel :D
2021. jún. 17. 15:34
 17/17 anonim válasza:

Háhhh 🤣🤣🤣

Vicc

2021. jún. 19. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!