Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt, illetve ismertek...

Van itt, illetve ismertek olyan párokat, akik társkereső oldalakon ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés

És komoly kapcsolatban vannak azóta is?

Talán még meg is házasodtak?

Hány éve ismeritek egymást?

Melyik oldalon ismerkedtetek össze?

Milyen a külsőtök?(csúnya, átlagos, helyes\szép)



2021. jún. 25. 15:04
 1/2 anonim válasza:

Az egyik testvérem - átlagos nő - 15 éve házasodott meg, társkeresőn ismerték meg egymást.

A másik testvérem - szintén átlagos nő - 8 éve ismerte meg a párját,7 éve élnek együtt, 5 éve házasok.

Az öcsém fia 3 éve él együtt egy lánnyal, akit szintén a neten keresztül ismert meg, is meg a lány átlagos kinézetü.

2021. jún. 25. 15:19
 2/2 anonim válasza:
Én most egyedül vagyok, de sokszor ismerkedtem társkeresőn, volt onnan 4 éves kapcsolatom is. Sokakról hallani akik összeházasodtak és ott ismerkedtek meg, nekem még nem volt szerencsém. :) Nem tudom bekategorizálni magamat, valaki gyönyörűnek talál, valaki szerint nem vagyok szép. :)
2021. jún. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!