Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! 34 éves normális, jó...

Lányok! 34 éves normális, jó egzisztenciájú, nem független pasiként keresek normál testalkattal. Van itt olyan lány akinek van kedve ismerkedni? Pest megye

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 11:00
 1/6 anonim válasza:

Én tudom hol kellene az ilyennek függenie.


Ha nem vagy független, miből gondolod, hogy más is meg tud bízni benned?


Miért nem inkább prostit keresel?

2021. júl. 26. 12:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismered az életem de köszi. Ha azt mondom, hogy egészségügyi oka van, hogy a páromnak fáj a szex és ha nem tudok róla nem fáj alapon ő elenged akkor mi van?... Azért mert nem akarok semmi hazavinni.
2021. júl. 26. 12:30
 3/6 anonim válasza:

Jól kimagyaráztad magad.


Tök mindegy, hogy hazaviszel-e valamit, vagy sem, amúgy sem szexeltek.

2021. júl. 26. 12:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs de ha nem is adom át attól még köszi passzolnám a trippert...
2021. júl. 26. 12:51
 5/6 anonim válasza:
Jézusom... tükörbe se tudnék nézni ha tudatosan rontanék bele egy házasságba...
2021. júl. 26. 15:13
 6/6 anonim válasza:
Gondolom a párod örül annak hogy a háta mögött megcsalod..eleve a kérdésed is sántít..mert nem vagy normális ezzel a mentalitással..kit érdekel az egzisztenciád..egy nőnek elsősorban megbízható normális pasi kellene..emberileg lennél korrekt ..többre értékelnék mások is ..miért nem pettingelsz a pároddal, ki lehet elégülni másképp is nem csak közösülés által..vagy miért nem hagyod ott ..amúgy elkaphatsz bármit más csajoktól is .. mondjuk ha pont egy hozzád hasonló típust találsz .. aki meg veled csalja a párját . gratulálok
2023. júl. 24. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!