Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Utcán érdemes leszólítani...

Utcán érdemes leszólítani valakit?

Figyelt kérdés
Eddig sosem hallottam ilyen sikersztorit, csak rejectiont. Én meg nem igazán mertem ilyet csinálni eddig. Ma lett volna egy tök jó lehetőségem szerintem, de egyszerűen tele volt a gatya és nem mertem lépni. Szituáció az volt, hogy kiültem a feneketlen tóhoz olvasni, mellettem ülő padon pedig egy lány szintén olvasott. Tökre meg akartam szólítani, de egyszerűen nem ment, és két órát ott üldögéltem és olvasgattam, miután felállt és elment a dolgára. Szóval két órán keresztül egyszerűen nem tudtam túltenni magam ezen a szorongáson, hogy vajon mi lesz pedig szerintem megismerhettem volna. De sose tudom meg. Szóval lányok, ti hogy vagytok ezzel? Bármilyen szituációban egy idegen az utcán ha megszólít akkor az szimpatikus nektek? Vagy maradjak tindernél és ilyennel ne próbálkozzak? Emellett valami tipp, hogy ezen túl tudjam tenni magam és ne legyen tele a gatya egy ilyen helyzetben 😅? Köszi a segítséget
2021. aug. 7. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha nem nyomulósan szólítgatsz le csajokat,akkor még sikered is lehet.
2021. aug. 7. 20:21
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan lenne érdemes? Köszönök bemutatkozom és megkérdezem mi a neve és elkérem a social mediáját hogy tudjak írni neki mondjuk, ha nem rohan egyből el?
2021. aug. 7. 20:24
 3/13 anonim válasza:
Meg úgy se ha látod hogy siet valahova.
2021. aug. 7. 20:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen azt gondolom
2021. aug. 7. 20:29
 5/13 anonim válasza:
Először inkább add a hülyét,hogy hol van az xy utca.Aztán ha elmagyarázza,jöhet a bemutatkozás.
2021. aug. 7. 20:32
 6/13 anonim válasza:
Basszus, már a könyvvel se lehet távol tartani a kényszeres ismerkedőket? :/
2021. aug. 7. 21:15
 7/13 anonim válasza:
Nem, hamarabb kiszáll a TEK, mint megismerkedne valaki valakivel.
2021. aug. 7. 21:45
 8/13 anonim válasza:
Engedd el
2021. aug. 8. 09:23
 9/13 anonim válasza:
2021. aug. 8. 10:41
 10/13 anonim válasza:
Ha beszari vagy mégis mif...t akarsz? Szánalmas vagy.
2021. aug. 8. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!