Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Telt keblű értelmiségi lányok...

Telt keblű értelmiségi lányok 28-34 között, volna kedvetek ismerkedni komoly kapcsolat céljából? Elsősorban Budapestieket kérdezek. Én 35F, Óbuda.

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 07:44
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Ezen még én is felröhögtem f30 :D
2021. szept. 1. 07:46
 2/26 anonim válasza:
hu de komoly lehet a kapcsolat, ahol az elso kriterium, aminek meg kell felelni, az a ‘telt keblu’..
2021. szept. 1. 07:50
 3/26 A kérdező kommentje:

Na jönnek a trollok. Miért ne lehetne komoly kapcsolatban preferencia?


Nem azt írtam, hogy modell külsejű legyen és azt sem hogy nobel díjas író vagy orvos.


Egy tanult ember legyen és legyen telt keblű. Ha egy férfi leírja az igényét már is darabokra szedik.


Közben a nők 185-190 magas, 80-90 kgs, kigyúrt, kockás hasú, audis vállalkozó bankár-orvos-ügyvédet keresnek maguk mellé...


Azért én nem tettem ennyire magasra a lécet vagy igen?

2021. szept. 1. 07:56
 4/26 anonim válasza:
Ez az ismerkedés témakörbe való :D Viszont ha nem találsz magadtól és ide kiírod az már társkeresési probléma :D
2021. szept. 1. 07:59
 5/26 A kérdező kommentje:
Sose tudom hogy mit hova kell kategorizálni. Remélem megtalálja a célközönséget a kérés.
2021. szept. 1. 08:03
 6/26 anonim válasza:

‘Közben a nők 185-190 magas, 80-90 kgs, kigyúrt, kockás hasú, audis vállalkozó bankár-orvos-ügyvédet keresnek maguk mellé...’


na kezdodik.. pont hogy ha nokrnt ki mersz annyit jelenteni, hogy sajat magadnal magasabb pasit akarsz, akkor egybol nekedugrik 10 nyomorek, hogy felszines pcsa vagy es irrealisak az elvarasaid.. tovabbra is nevetsegesnek tartom mellmeret alapjan tarsat keresni. es ha lefogy es D kosarasbol lemegy a mellr A kosarra, akkor kidobod, vagy mi?

2021. szept. 1. 08:57
 7/26 anonim válasza:

Ne legyünk már álszentek.

Az első szűrő tényleg a megjelenés.

Utána a habitus, értelmi szint, megnyilvánulások.

Lehet valakit a lelkéért szeretni,de a szexuális izgalomhoz alapvetően más kell ( a férfiaknál talán méginkább).

2021. szept. 1. 09:07
 8/26 anonim válasza:
Már bocs, de nőként, ahányszor jeleztem társkeresős oldalon az egyetlen külsőt is meghatározó preferenciámat, hogy max 5-10 évvel legyen idősebb, és max 3-5 évvel fiatalabb, én voltam a hülye qrva minden nyugger vén kujon szemében, aki huszonévesekre pályázott. Hú de nagy elvárás 🤣
2021. szept. 1. 09:40
 9/26 A kérdező kommentje:
9es kebleid milyenek?
2021. szept. 1. 09:45
 10/26 anonim válasza:
Nekem meg akkor írhatnak a kis csöcsűek. 27F Bp.
2021. szept. 1. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!