Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Telt keblű értelmiségi lányok...

Telt keblű értelmiségi lányok 28-34 között, volna kedvetek ismerkedni komoly kapcsolat céljából? Elsősorban Budapestieket kérdezek. Én 35F, Óbuda.

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 07:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

11-es azért én nem ilyen húspiaci jelleggel írtam az igényeimet.


De igen nem tetszik ha valaki túl alacsony, túl sovány, túl magas, de az igen ha jó helyen van rajta 'massza'. És akkor már elvárásokkal teli vagyok? Nem hinném.

2021. szept. 1. 09:51
 12/26 anonim válasza:

Bocsi, egyáltalán nem érdekelsz, csak nem hagyhattam szó nélkül a hülyeséged 🤣

Egyébként van férjem, 180 cm alatti, kb 120 kg, kocsija sincs, és mikor összejöttünk pár évig én kerestem jobban 😁

Ennyit a preferenciákról. De körban csak 3 évvel fiatalabb nálam, úgyhogy 🤣

2021. szept. 1. 09:52
 13/26 A kérdező kommentje:

Jelentve vagy 12-es amúgy érdekes lehet férjnél lenni és gyakori kérdéseken ismerkedő férfiak posztjait szét trollkodni.


Szuper feleség lehetsz.


Na ilyenekről álmodunk mind.

2021. szept. 1. 09:59
 14/26 anonim válasza:
Ha valakinek tudok segíteni, segítek, havalaki hülyeséget ír, reagálok, van, hogy popcornt majszolok a hozzászólások alatt. És a címkiírásod annyira nevetséges, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni 🤣
2021. szept. 1. 10:40
 15/26 A kérdező kommentje:

a nők utálják az őszinteséget. Nem nevetséges, csak vicces maximum.


A nőknek ugyanígy vannak preferenciájuk csak politikailag korrektebben tudják megfogalmazni.


Egy férfitól ne várd a cukormázas körítést...


Tetszen külsőre és vonzódjam hozzá mint ember is ( ezért kell hogy értelmes legyen ). Nem tudok mit kezdeni vele ha nem tetszik ( hogy teljesítek akkor ? ), és akkor sem ha csak műkörömről lehet vele beszélni..


Átlag nőt keresek, de hadd legyen már preferenciája az embernek, ahogy nektek is van, nőknek.

2021. szept. 1. 10:44
 16/26 anonim válasza:
Nincs baj azzal, hogy te a nagy mellekre gerjedsz. De nem ilyen honlapon szokás ilyen preferenciával keresni...
2021. szept. 1. 10:50
 17/26 A kérdező kommentje:
nem csak ennyiről szólt a poszt, komoly kapcsolat, életkor, értelmiség...persze kiemeli mindenki a keblet... de jó
2021. szept. 1. 11:01
 18/26 anonim válasza:
Mert te emelted ki. Nem az az utolsó a felsorolásban, hanem az legelső.
2021. szept. 1. 11:15
 19/26 A kérdező kommentje:
ki mit vesz észre
2021. szept. 1. 11:20
 20/26 anonim válasza:
Az lenne a politikailag korrekt, ha írsz magadról, nem az igénylista sorolása. Próbáld ki egy új kérdéssel, ahol csak a műveltséget, okosságot írod, aztán meglátod, melyikre ki jelentkezik. Persze majd kép és beszélgetések után alakul, hogy tetszetek-e egymásnak. Sokkal hatékonyabb, mert ettől a kérdéstől a kismellű és idősebb nők is megsértve érzik magukat és a nagymellűeknek is úgy hangzik, mintha csak "arra" kellenének, akkor is, ha szerinted csak őszinte vagy. Míg ha nyitottabbnak tűnsz és informatívabb vagy, nem passzív, az jó pont.
2021. szept. 1. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!