Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek megéri felregisztr...

Szerintetek megéri felregisztrálnom Tinderre? 20/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvasgattam az oldalon ezekkel a társkereső appokkal kapcsolatban, és inkább negatív a róluk alkotott vélemény, mint sem pozitív, de ennek ellenére tanácsot szeretnék kérni, hogy nekem, mint 20 éves fiúnak érdemes-e regisztrálnia Tinderre vagy hasonló társkereső alkalmazásra.


Már elég régóta nincsen barátnőm, nem is tudnék hol ismerkedni, mert a közelben elég nehéz, és már iskolába sem járok. Az elmúlt napokban gondolkoztam el azon, hogy esetleg regisztráljak-e valamelyik appra, kicsit körülnézni, hogy vajon lenne-e esélyem, velem hasonló korú vagy fiatalabb (16-18) éves lányoknál.


Ha te is korban közel állsz hozzám, és van egy kis tapasztalatod, akkor nyugodtan oszd meg, kíváncsi vagyok. :D



2021. szept. 1. 19:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én átlagos kinézetű vagyok, de mégis pár nap alatt simán lett 30 matchem fiúként, és úgy, hogy eléggé szelektáltam. Persze ez nem jelent semmit, mert általában ebből 15 soha nem ír vissza, 5 visszaír egy ideig aztán többé soha, a maradék 9 csak akkor dug veled ha már a feleséged lesz, és talán lesz 1 aki benne van a mókázásban de mondjuk az se egyéjszakásra hanem inkább "laza kapcsolatra". Ja, azt hozzátenném hogy én qrvára nem hosszútávra keresek és az összes hülye nőnek aki hosszútávra keres itt üzenem hogy bekaphatja, mert miattuk ilyen hígphos ez az app, tele van idióta kapcsolatfüggő nőkkel
2021. szept. 15. 23:46
 12/13 anonim válasza:
Az a kedvencem, mikor pozol 125 szogbol, csucsorit, meg kirakja a mellet, es csodalkozik mikor a ferfiak a farkukat kuldik at neki. Aztan sir hogy milyenek a mai ferfiak. Szanalmas hulye picsak...
2021. szept. 30. 13:08
 13/13 anonim válasza:
12-es! Hát jah és még válogatnak is...
2021. szept. 30. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!